Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

F-1, Защо изоставаме???!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    F-1, Защо изоставаме???!!!

    Дали така ще е само в началото? Прогнози за днес.........

    #2
    Ами по видяното до момента - 10:00 неделя сутринта (състезанието още не е приключило остават 24 обиколки) ---- трагедия ---- гумите ли са проблем, колата си е старата с леки подобрения де ... не се знае ... МШ като че ли вече му е безинтересно ... посредстрено каране ... добре поне че Барикело бута малко по-малко
    Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
    Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

    Коментар


      #3
      С регенерат ли карат тези хора? Давам мин. 5 място за старата лисица МШ. Кьсмет!

      Коментар


        #4
        стискам палци като пуснат 2005 болида нещата да си дойдат на мястото, четох че няма да чакат май месец както е запланувано и предсрочно ще влиза в действие, мисля че тези класирания трябва да подействат малко стряскащо на отбора и ще се стегнат, като все са първи се отпускат изглежда , а Шуми май е още ваканция, и той трябва да влезе във форма.
        FIAT Stilo 1.4 16V
        FIAT Bravo 1.6 16V (преди)

        Коментар


          #5
          Ами проблема е че наште са със старата кола,а тя е направена да е бърза,но да яде гуми, а сега с тези анти-МШ правила е друго, но нещата ще си дойдат на място(мисля)
          Fiat не е Ferrari, но го притежава

          Коментар


            #6
            НЯМА СТРАШНО!!!

            Няма страшно- това е "затишие пред буря" Не забравяйте коя е кола (с) No1 ,и най-вече какво и пише на капака(миналата година):и тази година.....

            Коментар


              #7
              Представете си че Мишо Шумахер и тази година стане шампион-просто не ми се мисли какви правила ще измисли ФИА ?!?!?!
              Fiat не е Ferrari, но го притежава

              Коментар

              Working...
              X