Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задна лява врата за ВАЗ 2104!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Задна лява врата за ВАЗ 2104!

    Хайде и аз да се разпиша, че продавам нещо! :D Седи ми в мазето от години една задна лява врата за ВАЗ 2104, имах и дясна, ама тя отиде по предназначение. Така че ако някой му потрябва, да свирка!

    #3
    Оборудвана ли е? Машинка за стъклото (ел.)? т.н. Какъв цвят?Аз пък по абсолютно аналогичен начин имам един преден десен калник за ВАЗ 2101.

    Коментар


      #4
      Immortal написа:
      Оборудвана ли е? Машинка за стъклото (ел.)? т.н. Какъв цвят?Аз пък по абсолютно аналогичен начин имам един преден десен калник за ВАЗ 2101.
      Тюх, това съм забравил да напиша - чисто нова е, необорудвана (ако имаше ел.джам щях да си я сложа на ладата ), както разбирате не е и боядисвана още ... Абе взимана е за резервна част, по едно време доста такива чудесии ми се мотаеха из мазето, ама сега само тази врата остана.... Хайде на вратата!...

      Коментар


        #5
        emdless4 написа:
        Immortal написа:
        Оборудвана ли е? Машинка за стъклото (ел.)? т.н. Какъв цвят?Аз пък по абсолютно аналогичен начин имам един преден десен калник за ВАЗ 2101.
        Тюх, това съм забравил да напиша - чисто нова е, необорудвана (ако имаше ел.джам щях да си я сложа на ладата ), както разбирате не е и боядисвана още ... Абе взимана е за резервна част, по едно време доста такива чудесии ми се мотаеха из мазето, ама сега само тази врата остана.... Хайде на вратата!...
        И още 15 такива, ако търси някой....Цената на втората употреба е 25 лева...и нови има, ама като не зная кой ги търси......за да го устроим...Успех!

        Коментар

        Working...
        X