Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добре де, къде да ми диагностицират дюзи и помпа?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Добре де, къде да ми диагностицират дюзи и помпа?

    Имаше подобна тема, но никой нищо не каза, къде човек с Фиат да си диагностицира дизела?

    #2
    СУПЕР ДИЗЕЛ. Адрес: София; кв. Драгалевци, Околовръстен път. Тел.: (02) 962 4141Отиваш там,оставяш колата,пиеш едно кафе и като се върнеш караш - те си гледат какво има,правят и казват какво трябва да направиш.Карахме там едно Браво което със зор вдигаше 100 (1.9 ТД100).Оттам незнам какво му правиха но казаха на колегата "Излез на околовръстното,настъпи го колкото можеш и карай така 1км".Е от тая кола излизаха какви ли нв чудеса (едни черни облаци) и после литна.Работи перфектно.По фактурата пишеше че са сменили горивен филтър,направили са диагностика на помпата и настройка на дюзите и това за 70лв.
    Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

    Коментар


      #3
      Приемам съвет за диагностика на дизелката и за Русе. Тая събота ще съм там и могаи там да я проверя?

      Коментар


        #4
        zfa159 написа:
        СУПЕР ДИЗЕЛ. Адрес: София; кв. Драгалевци, Околовръстен път. Тел.: (02) 962 4141Карахме там едно Браво което със зор вдигаше 100 (1.9 ТД100).Оттам незнам какво му правиха но казаха на колегата "Излез на околовръстното,настъпи го колкото можеш и карай така 1км".Е от тая кола излизаха какви ли нв чудеса (едни черни облаци) и после литна.Работи перфектно
        тия модели маи много проблемни излзнаха.моето и тои е така неможе да вдигне повече от 120км.Един МАЙСТОР каза турбото е.Праих турбото на диагностика във Варна оттам казаха няма проблем.Друг каза двигатела ти е издухан.Мерихме налягането показа 32 на цилиндър.сега незнам какво да правя?
        Bravo 1.9 TD/100

        Коментар


          #5
          dvrender написа:
          zfa159 написа:
          СУПЕР ДИЗЕЛ. Адрес: София; кв. Драгалевци, Околовръстен път. Тел.: (02) 962 4141Карахме там едно Браво което със зор вдигаше 100 (1.9 ТД100).Оттам незнам какво му правиха но казаха на колегата "Излез на околовръстното,настъпи го колкото можеш и карай така 1км".Е от тая кола излизаха какви ли нв чудеса (едни черни облаци) и после литна.Работи перфектно
          тия модели маи много проблемни излзнаха.моето и тои е така неможе да вдигне повече от 120км.Един МАЙСТОР каза турбото е.Праих турбото на диагностика във Варна оттам казаха няма проблем.Друг каза двигатела ти е издухан.Мерихме налягането показа 32 на цилиндър.сега незнам какво да правя?
          Аз нямам проблем със скоростта. Вдигам си 150-160 км/ч, но ми пуши още от 2500 оборота и съвсем леко забавяне има като натисна газта. Иначе двигатела, не мисля,че е лош вече съм минал 17000 км за половин година и нямам оплаквания от него, да чукам на дърво.

          Коментар


            #6
            Ммда... и аз нямам проблеми с вдигането на 150-160. И още може без проблеми да вдигне, но не искам да тормозя колата. 180 вдигах и се отказах повече. А 140 се поддържа по магистралата без проблем.
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар

            Working...
            X