Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

малко помощ от колеги

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    малко помощ от колеги

    здравейте,искам да помоля колеги от софия а пък и не само от там за следното-като ходите по магазините за части за агу да проверите за вакумно регулиран тройник дали има и колко струваидеята ми следната,разглеждах устройството на гиг и волтран газови инжекциони и там има един елемент регулатор на налягане в следствие от вакума-голям вакум-ниско налягане и от там се подава газ към инжекторите.чрез малко аналогий ми хрумна че ако към обикновенна уредба се монтира такъв тройник ,би се получила добра динамика на колата и най доброто приближение до ламда контролще съм благодарен ако някой знае нещо по въпроса за такъв тройниклек и безавариен на всички
    типо 1.4 карбуратор вечеCNG(бившо)
    хюндай акцент 1.5 CNG
    киа каренс +метан

    #2
    колега, има един магазин за консумативи за агу, в който можеш да получиш отговор на въпросите си. магазина се намира на бул. "васил априлов" на 100 метра по посока от гарата към ресторант стадиона в дясно, срещу кино гео милев.
    UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

    Коментар


      #3
      Има един доста голям на бул.Христо Ботев между Симеон и Сливница - там имат много джаджички ако искаш мини ги попитай понеже аз незнам кога ще мина оттам.
      Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

      Коментар


        #4
        zfa159 написа:
        Има един доста голям на бул.Христо Ботев между Димеон и Сливница - там имат много джаджички ако искаш мини ги попитай понеже аз незнам кога ще мина оттам.
        Колегата е от Пловдив
        Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

        Коментар

        Working...
        X