Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ел. стъкла за типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ел. стъкла за типо

    привет и от мен.днес ми се скъса въжето на стъклото на шофьорската врата.има ли ги тези въжета или целия апарат трябва да се сменя.не ми е проблем да пробвам да го възстановя въжето и ме интересува някой сблъсквал ли се е с този проблем.голям чанч ли е монтажа на въжето към апарата и стъклото.за улеснение ще добавя че става въпрос за типо 1.6 две вратиблагодаря ви предварително

    #2
    Re: ел. стъкла за типо

    votan написа:
    привет и от мен.днес ми се скъса въжето на стъклото на шофьорската врата.има ли ги тези въжета или целия апарат трябва да се сменя.не ми е проблем да пробвам да го възстановя въжето и ме интересува някой сблъсквал ли се е с този проблем.голям чанч ли е монтажа на въжето към апарата и стъклото.за улеснение ще добавя че става въпрос за типо 1.6 две вратиблагодаря ви предварително
    колега на мен ми изгоря машинката преди месец и сьс триста зора открих вьв една морга до габрово и купих цялятя врата но ови изкара няколко седмици и им стана нещо сякаш е блокирала някаква сачма вьтре щеим се да трьгне но боксува на едно място и брамчи много странно .разпитах тук там ими казаха че тази част е спрян вноса и никадея нема осфен вьв някоя морга . а за важето за което питате един пьт извадишлшго от машинката за каквото и дае краи вьтре има едни минеатурни сачми и прьснатлисе вече немогат дасе пренаредят става ама много мног трудна аз на изгорялятя извадих жилото исе мьчих даги пренаредя но ови.нете саветвам дая отваряш допитаисе до някои маистор.ако намериш някаде даги продават нови моляте дами пратиш един имел да разбера кадеги има нови зада доида даси купя благодаряти предварително за услугата (LIUBOMIR 1984@ABV.BG

    Коментар


      #3
      Търси целия механизъм.Не е голяма философия сменянето,а и тука във форума има доста Типо на части.

      Коментар


        #4
        По принцип по моргите се намират все още цели механизми. Но ако си дотстатъчно "мазохист" и само са ти се разпиле ли сачмите можеш да се пробваш да ги оправиш. До колкото си спомням вътре имаше 24 или 25 сачми. Малко е тегаво да ги сложиш така. че да можеш да вкараш водещото въже, но става. Искат се здрави нерви и свободно време.

        Коментар

        Working...
        X