Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам за пунто 1.7тд,1995г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам за пунто 1.7тд,1995г.

    Хидравлична помпа,ГНП,алтернатор,стартер,волан,лостчета за мигачи и фарове,дюзи,колянов вал с лагери,съединител к-т.,дръжки за врати,бутала,компресор за климатик,турбо,маховик,халогени,водна помпа,термостат,външно огледало,мисля дясно,тампони за двигател и скорости и други неща.Ако на някой му трябва нещо друго да пита,за предпочитане на лични.Частите се намират в София,предлагам и замяна на горепсочените.

    #2
    Колеги може да звъните на 0896815793,все още има много работи!

    Коментар


      #3
      търся барче което почва от пепелника и завършва след соростния лост ЕЛХ моделите го имат
      Пунтак 1.1 с лека измама под капака

      Коментар


        #4
        Съжалявам колега,не мога да помогна.

        Коментар


          #5
          Хайде колеги,има и механизми за стъклата на четириврато Пунто.Предните са ел.,задните механични.

          Коментар


            #6
            скорости има6ли

            Коментар


              #7
              Имам,но стават за части,трета им изключва и корпуса е спукан.

              Коментар


                #8
                Здравей колега, дали ти се намира следното:Капачка за резервоарПеро за задна чистачкаПунтото е 94год. бензин мисля че ще станат твойте.Благодаря.
                XX

                Коментар


                  #9
                  Капачка имам тази,която е на калника,правоъгълната-синя е на цвят,тази с резбата я нямам.Чистачката е продадена.

                  Коментар


                    #10
                    части

                    Колега имаш ли здрав заден тампон за скоростите?Този които се намира почти под седалката на шофьора и здрав преден маслен амортисьор.0878437700

                    Коментар


                      #11
                      Имам тампон-20лв.,амортесьор нямам.

                      Коментар


                        #12
                        Колега търся ляв сенник и жило за скоростите

                        Коментар


                          #13
                          Колега имам едното жило и един сенник.Ако искаш да дойдеш на място да сравним.

                          Коментар


                            #14
                            Хидравлична помпа,ГНП,,стартер,волан,лостчета за мигачи и фарове,дюзи,съединител к-т.,дръжки за врати,компресор за климатик,халогенни,водна помпа,термостат,външно огледало,мисля дясно,тампони за двигател и други неща.Ако на някой му трябва нещо друго да пита,за предпочитане на лични.Частите се намират в София,предлагам и замяна на горепосочените,да добавим и,жило за скоростите,колани и механизми за стъклата.....,има доста неща в наличност.Звънкайте колеги и питайте на 0887410562 или 0896815793....има какво да се продава...Ще прибавя четири канален усилвател ТЪНДЪР,и суббуфер пайнер със всички кабели,работещи перфектно.Ако има интерес ще пращаме и снимки.......

                            Коментар


                              #15
                              Темата е разчистена.Модераторски екип на fiat-bg.org

                              Коментар

                              Working...
                              X