Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отзиви от Диагностичен дизел център СУПЕР ДИЗЕЛ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Отзиви от Диагностичен дизел център СУПЕР ДИЗЕЛ

    Някой ходил ли е на този сервиз и дали би ми свършил работа за дюзите и центровка на помпата? Случайно го открих в нета. Намирал се на Околовръсното.

    #2
    Аз ходих там и не ти го препоръчвам!!!! Като си купувах бравото отидох там да ми го диагностицират... още със влизането оня го погледна и каза ние тука със лукас помпи не се занимаваме вървете във фиат!!!??? обясних му на човешки език че е с BOSCH(нали са бош сервиз все пак) агрегат, оня се почеса и каза хубаво сега ще го погледнем!... еми погледна го , нищо повече... 30лв. искам и аз това да работя. Уж го закачиха на компа гледаха там цъкаха и накрая чудеше се какво да каже и вика "4-тия инжектор е на предела на възможностите си , не е счупен ама ще се счупи тва е!!!" се едно ми каза абеее колата е добре ама все някога ще се счупи... тва е за 30 лв.аз не бих отишъл там пак, следващия път ще пробвам Вантопоздрави
    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

    Коментар


      #3
      ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ти ме разби! Аз така му се бях наточил и си викам аре сега само да дойде събота и ще ходя да ми видят колицата, па то ква стана. Ами тогава питането ми е: КЪДЕ ДА ОТИДА ДА МИ ВИДЯТ ДЮЗИТЕ И ПОМПАТА?

      Коментар


        #4
        Намерих още един в нета - "Интерсервиз", ул.Безименна 10. Някой знае ли го този? Представител на Бош.

        Коментар


          #5
          I az moga da dobavq samo ,4e tiq v tozi "super" diesel sa pylni PUMQRI ,na men mi vzeha 40 leva za naistina SUPER izmislena diagnostika ,i oniq reshi 4e trebva da mi se napravi remont na pompata za 500 leva bez DDS ,prosti si trygnah psuvaiki......penciata, вчера най-учтиво ти редактирах постта и помолих да не пишеш на латиница.Ако нямаш инсталирана кирилица ползвай кредора!Настоящето го считай като мой последен опит те убедя колегиално.Твой личен редактор нямам намерение да ставам.На третия пост на "шльокавица" ще ти доставя ЖЪЛТ КАРТОН... нататък ти си знаеш! Nino

          Коментар

          Working...
          X