Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Пунто 1.1 на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Пунто 1.1 на части

    Здравейте колеги!!След инцидент се налага да се разделя с малкия звяр Колата все още е цяла без предните калници лявата врата и преден 2-та леви и задното стъкла. Няма също и задния ляв стоп.Двигателя е без забележки, обслужен със сменено масло и филтри. Наклатките са чисто нови, бобините също. Не съм търговец на ударени коли, така че цените ще ги договаряме !! Работя с Еконт. За контакти с мен: 0897 985668, 0878 985668, email: motorhead-razlog@mail.ru или на лични.
    Прикачени файлове

    #2

    Коментар


      #3
      Колега, Предния капак здрав ли е?Кажи цена (може на ЛС) ако е здрав. Само, че не знам как ще се транспортира до София.
      _/''''''''''''''''''''''''\_
      //---------------\\
      [( )== //// ==( )]
      |_|'------------'|_| ....Punto

      Коментар


        #4
        MorningEnergy- Имаш л.с...

        Коментар


          #5
          Колеги, за да няма недоразумения, искам да кажа, че двигателя искам да го продам цял. И скоростите също. Защото са читави и така ще свършат по хубава работа на някой.. Относно колата- без хидравлика е.Салона е запазен, таблото също. Има и газова уредба. ако някой купи двигателя и скоростите я давам бонус + почти пълна бутилка газ..Цените ще ги договаряме, просто вече взе много да ми пречи, а не ми се хвърля за скрап.
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9
                  Предните амортисьори- продадени.

                  Коментар


                    #10
                    аморт на задната врата
                    Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                    Втората......пак същата!
                    (_-_)______////_______(_-_)
                    Punto75-Вече на жената!
                    Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                    Коментар


                      #11
                      bmahob : имаш лично.

                      Коментар


                        #12
                        Демонтирани и чакащи новия си собственик: Предни спирачни апарати свалени със маркуча. Чисто нови бобини. Нови предни накладки.Компютър.Кабели за свещи.Заден десен стоп.Задна кора.Седалки.Задни амортисьори.Предна броня.Задна броня.Фарове.Всичко друго си е на купето все още, но за 1 час се сваля и се праща в цялата страна.

                        Коментар


                          #13

                          Коментар


                            #14

                            Коментар


                              #15
                              za punto chasti

                              onkel_tom написа:
                              Демонтирани и чакащи новия си собственик: Предни спирачни апарати свалени със маркуча. Чисто нови бобини. Нови предни накладки.Компютър.Кабели за свещи.Заден десен стоп.Задна кора.Седалки.Задни амортисьори.Предна броня.Задна броня.Фарове.Всичко друго си е на купето все още, но за 1 час се сваля и се праща в цялата страна.
                              колега привет.моля за цена на предна лява седалка и фаровете

                              Коментар

                              Working...
                              X