Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Рамка за MTB AM Sprint Vector + още неща

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Рамка за MTB AM Sprint Vector + още неща

    обявата я има и в http://www.mtb-bg.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=14420 но си спомням, че някой беше поснал обява за някакъв байк и тя предизвика интерес, та може и това да ви е интересно. та за какво иде реч: продава се рамката с фабричните шокове, чашките, преден декланшор, ухо за заден, колче + седалка + скоба.Всичко се продава за 150.00 лв, като за съфорумците има подарък 2 много запазени гуми Kenda 26x1.95 (в другия форум ги продавам за 10 лв). Шоковете не са хубави - де факто те са си чисти пружини - нямат почти никакво смекчаване на връщането, но рамката е в много добър вид и мен много си ме кефи, но скачам на един Scott . рамката става и за дискови и за V спирачки.ето и снимчица, ако искате повече подробности - на майла:
    Прикачени файлове
    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

    #2
    Re: Рамка за MTB AM Sprint Vector + още неща

    charlie написа:
    обявата я има и в http://www.mtb-bg.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=14420 но си спомням, че някой беше поснал обява за някакъв байк и тя предизвика интерес, та може и това да ви е интересно. та за какво иде реч: продава се рамката с фабричните шокове, чашките, преден декланшор, ухо за заден, колче + седалка + скоба.Всичко се продава за 150.00 лв, като за съфорумците има подарък 2 много запазени гуми Kenda 26x1.95 (в другия форум ги продавам за 10 лв). Шоковете не са хубави - де факто те са си чисти пружини - нямат почти никакво смекчаване на връщането, но рамката е в много добър вид и мен много си ме кефи, но скачам на един Scott . рамката става и за дискови и за V спирачки.ето и снимчица, ако искате повече подробности - на майла:
    Тва не е ли цялото колело че нещо не загрявам

    Коментар


      #3
      на снимката е цялото колело, защото още не съм го "разкасапил", но се продава само това дето съм написал. то като почна да сглобявам другата рамка, може да излезнат още неща... ама за сега е това.
      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

      Коментар


        #4
        рамката вече е свалена и готова за продаване (не, че продажбата и предизвика неистов интерес ), но ако някой се заинтересова - да казва. за цената ще се разберем - явно на тази която съм пуснал в началото на темата няма интерес.имайте в предвит, че това си е почти обурудвана рамка, на чиято база може да се сглоби прилично колело за АМ.П.С. вече давам и вилката към изброените по-горе неща. който има интерес да казва - за цената съм сигурен че ще измислим нещо.
        "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
        (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

        Коментар

        Working...
        X