Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гонки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гонки

    Мислите ли да се дърпате в събота на Божурище?

    #2
    Случка Събота 19.Март

    Случка Събота 19.Март - Фиат Типо срещу Ауди и Мерцедес.Не знам кой е бил с Типото, но е спечелил."Let the force be with you!"("Нека силата бъде с теб"-цитат от филма "Междузвездни войни")
    минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
    Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

    Коментар


      #3
      до колкото знам черното типо е на Филип и наистина е лудница.Виждал съм 2 дърпания с него и ги прави смешни

      Коментар


        #4
        да наистина ги би,ама в старта изостава ,но после е като реактивно самолетче

        Коментар


          #5
          отначо изостава защото и на втора пали гумите

          Коментар


            #6
            Re: Случка Събота 19.Март

            Mitko написа:
            peter написа:
            Случка Събота 19.Март - Фиат Типо срещу Ауди и Мерцедес.Не знам кой е бил с Типото, но е спечелил."Let the force be with you!"("Нека силата бъде с теб"-цитат от филма "Междузвездни войни")
            Черното Типо (ако говориш за него) не е обикновено Типо
            Досетих се че не ще да е обикновено Типо. Имаш ли идея дали двигателя си е на Типо или е сложен по-голям?
            минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
            Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

            Коментар


              #7
              Re

              Типото е с 2.0 20v турбо от Фиат Купе, което по принцип е 220к.с., но това е доста пипано в Цунами и сега е около 400+к.с. И върти гуми даже и на 4та!
              Fiat Bravo 1.6 16v 103hp with K&N sport air filter

              Коментар


                #8
                Ето и какво си говорят в Ауди - форума:http://www.audibg.com/forum/viewtopic.php?p=47634#47634
                Alles in Ordnung

                Коментар


                  #9
                  Това филмче показва как една черна кола изпреварва друга, но почти нищо повече не се вижда. Нека Фил да разкаже тази случка - какво е това Ауди, което го е било и защо. Лично на мен ми се вижда невероятно да е същото Ауди от снимките, защото то към 160 коня и както и да го погледнеш, няма как да бие Типото с 400 коня.
                  Добри Божилов
                  www.komentari.com

                  Коментар


                    #10
                    Ето и какво си говорят в Ауди - форума: http://www.audibg.com/forum/viewtopic.php?p=47634#47634
                    Що за глупости! 99,9 процента от семкаджиите и посещаващите гонки хора могат само да мечтаят за такава кола, а веднага се осира, когато се появи някоя "по-бягаща" Не съм видял собственика на въпросното Типо да напише "Моята кола е най-бърза и избухваща" Завист!П.С. Споненатото Ауди еС2 няма общо с аватара на човека(118кв.)

                    Коментар


                      #11
                      Само питам какво е това Ауди. Защото ако наистина има Ауди, което може да бие това доста яко Типо, представяте ли си за какъв тунинг говорим. Това Типо все пак като ускорение е близо до Порше от среден клас. Има Поршета с по-бавно ускорение. Но ако има по-бързо от него...
                      Добри Божилов
                      www.komentari.com

                      Коментар


                        #12
                        Audi RS2+ Project, Проект за клиент, 9.2.2005Поради интереса към дино-графиките на автомобила, който за сега държи първенството на писта "Божурище", публикуваме резултатите от измерванията направени след състезанието през Януари 2005г. Базовият автомобил е Audi S2, след което в сервиза на Prospeed Motorsport беше направена конверсия към Audi RS2 с оригинални компоненти внесени от чужбина. RS2 конфигурацията е подсилена единствено с по-голяма и надеждна турбина. Предстоят нови, по-сериозни стъпки към подобряване на надеждността и производителността на този автомобил. http://prospeed.bg/galery.php?g=7 Типито падна и това е факт.Но Фил каза че ще има реванш

                        Коментар


                          #13
                          Paco написа:
                          Audi RS2+ Project, Проект за клиент, 9.2.2005 автомобила, който за сега държи първенството на писта "Божурище"
                          Би ли се обвързал с време на Аудито за тия 400 м ?От известно време първенството на Божурище включва и времеизмерване с наличната там техника

                          Коментар


                            #14
                            jorko, той май само е постнал какво пише в сайта на "Проспиид", човека не е правил оценки.

                            Коментар


                              #15
                              238 киловата са към 320 коня. Ако Типото е толкова, а не 400 - каквито са само най-високите слухове, е възможно да го бие. Но ако е 400 коня, разликата ми се вижда значителна, особено с оглед на факта, че Типото едва ли е по-тежко от Аудито.Всъщност точният отговор може би ще дойде като някой информира колко коня е Типото.
                              Добри Божилов
                              www.komentari.com

                              Коментар

                              Working...
                              X