Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Горд собственик на Фиат Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Горд собственик на Фиат Браво

    Здравейте, момчета, (и момичета, може би...),Като нов собственик на Фиат и член на клуба ви поздравявам и веднага бързам да споделя с васпроблема или по-скоропритеснението си... Може би сте го разисквали, но нямам време и може би, желание да изчета всички предишни мнения по темата. Затова - направо :При покупката на автомобила получих само един ключ. Знам, че мога да си направя друг, но притеснението ми е по-сериозно. Възможно ли е търговците да пазят другия(или другите) с някои нечистинамерения. Има ли смисъл и най-вече възможно ли е да се смени кода на имобилайзера?Благодаря ви предварително.

    #2
    Никой не може да ти каже дали го пазят. Не би трябвало, но на тоя свят всичко е възможно! П.С. Ми ти що го купи като е само с 1 ключ? Не може да не ти е минало това нещо през акъла докато купуваш...
    Bravo 1.6 16v

    Коментар


      #3
      Купих го, защото ми хареса, пък и цената беше ниска.Но въпроса ми беше дали може дасе препрограмира имобилайзера.

      Коментар


        #4
        Monahov написа:
        Купих го, защото ми хареса, пък и цената беше ниска.Но въпроса ми беше дали може дасе препрограмира имобилайзера.
        не се притеснявайнали си застрахованняма да тръгнат да ти крадат колата, защото ще си имат проблем с дебеловратите застрахователии ако имаха друг ключ щаха да ти го дадат, а за тях да си изкарат дубликат
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Дубликата е 80лв.Сега първо - докато застраховаш колата я дръж на сигурно място - това не подлежи на коментар.Освен това не е нужно да препрограмираш имобилайзера, за сигурност можеш да си купиш аларма с имобилайзер
          Fiat Bravo GT -> дзверчето

          Коментар


            #6
            Моят случай е същият. Направих си дубликат на ключа, гледай да ти запишат и кода, да си го имаш, и си смених алармата. Сега имам два комплекта вече.Евтиното ми излезе през носа и по доста други причини, но не се оплаквам, харесвам си Бравото.Можеш и друго да направиш, ако имаш сериозни съмнения, че някой разполага с друг ключ. Деактивират ти кода изцяло и ползваш имобилайзера на алармата (ако я смениш де).Некомфортна е мисълта, че може да си изгубиш ключа или да падне в шахта и да останеш без кола. И това се оправя, но сумата е по-голяма.

            Коментар


              #7
              имо

              За съжаление не може да се пренастрои имобелайзера може да си сложиш още един различен от този .Има ги в китове от млад конструктор .направи си нещо нестандартно 1.Прекъсване на някоя токова верига или подобно .до 20лв2.Ключ можеш и е желателно да си направиш .70лв 3. може да си прекодираш ключа /Стария да не става / 20лв.4.слагане на нова аларма
              Прикачени файлове
              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

              Коментар


                #8
                Дубликата също е пари...

                А аз не се занимавам с дебеловрати застрахователи. Отказах се от тези български истории. Сега съм в HDI. Не знам дали мога да споменавам имена на компании - не видях нещо свързано с рекламата в правилата на форума. То не, че и там няма да стане същото, но поне за сега са новички.

                Коментар


                  #9
                  oduh написа:
                  Дубликата е 80лв.Сега първо - докато застраховаш колата я дръж на сигурно място - това не подлежи на коментар.Освен това не е нужно да препрограмираш имобилайзера, за сигурност можеш да си купиш аларма с имобилайзер
                  Сложих си най-простата аларма само за да мога да застраховам колата. Не ми пука особено, ако ми я откраднат. Минималната цена, на която застраховат такава кола е по-ниска от тая, на която я купих, така, че може и услуга да ми направят. Интересувам се ей така, заради идеята. Като ми влезе нещо в главата, просто не ми дава мира. А дубликат ми предлагат и за 70.

                  Коментар


                    #10
                    ochinko написа:
                    Моят случай е същият. Направих си дубликат на ключа, гледай да ти запишат и кода, да си го имаш, и си смених алармата. Сега имам два комплекта вече.Евтиното ми излезе през носа и по доста други причини, но не се оплаквам, харесвам си Бравото.Можеш и друго да направиш, ако имаш сериозни съмнения, че някой разполага с друг ключ. Деактивират ти кода изцяло и ползваш имобилайзера на алармата (ако я смениш де).Некомфортна е мисълта, че може да си изгубиш ключа или да падне в шахта и да останеш без кола. И това се оправя, но сумата е по-голяма.
                    Да, братле, при нас няма евтино! По тоя параграф се набутахме. Обаче и аз си го харесвам, освен това не искам да бъда като другите - в единия край Мерцедеси и БМВ-та, в другия Астри и Корси. За момента сме оригинални, защото сме малко.

                    Коментар


                      #11
                      Моля, тоя дето ми сложи

                      детската количка, да я разкара.

                      Коментар

                      Working...
                      X