Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ФИАТ ПУНТО със АБС система БОШ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ФИАТ ПУНТО със АБС система БОШ

    Здравейте на всичкиДнес посетих два от показани по долу оторизирани сервизи на БОШ в Софияhttp://www.bosch.bg/bg/products/car_...services.pdfИ в двата направих резервация -първия за 13 часа, втория за 14 часа.В единия ми измериха предните датчици , но не ме включиха към тестера- пратиха ме в сервиз на ФИАТ не им се занимаваше с мен!В другият си направих час в 14 часа, но никой не им беше предал и бяха заети -оставиха ме за утре!?Ако някой знае как си е оправил АВС или знае специалист или има мнение, да свирка!Предварително благодаря :P

    #2
    Колега, пиши за кой точно сервиз става дума, че и другите да си имаме едно наум! Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 А ако са ти свършили адресите, пробвай D&S Motors. Намира се на бул. Сливница, преди Мосю Бриколаж (от лявата страна, ако се движиш от центъра към Околовръстното). Но първо се обади: GSM 088 77 02 09 (мисля, че в събота и неделя не работят).Честно казано, съвестта ми не е съвсем чиста като те насочвам към тях Yellow_Flash_Colorz_PDT_14, защото с моя ABS не можаха да се преборят. Но поне не ме претупаха, а положиха доста усилия да открият причината. Иначе съм сменявал термостат при тях - нямам грижи.
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      #3
      Сервизи БОШ за АБС

      ЗдравейтеПървият сервиз беше- ВЕКТОР -9731480 бул.Искърско шосе №12-там ми измериха само предните датчици- даваха еднакви стойности мегаоми и казаха, че не могат да ме свържат с тестера БОШ. Според мен сметнаха, че проблема ми е малък и ме пратиха на тестер в ФИАТ СЕРВИЗ.Вторият сервиз беше - ЮВЕ - бул.Симеоновско шосе №51-686114-там беше пълно с коли и никой не ме чакаше . Регистраторката сутринта говори с някого и ми определи час 14 часа , но никой не знаеше.Препратиха ме за за днес, като едно момче каза , че трябва да прочете по книгите нещо за АБС-та , та аз днес не отидох.И на двете места бяха много любезни, но явно проблема не е за тях.Чакам да ми изпратят схеми-сам ще се оправя някак си. Ако ли не- ще ходя на сервиз с ФИАТ ТЕСТЕР. Един въпрос към Вас-къде Ви оправиха в края на краищата АБС-то на вашата кола?Поздрави :P

      Коментар


        #4
        АБС система на BOSCH -офис , цени и СЕРВИЗИ

        ЗдравейтеСъмнявам се в един от датчиците на АБС-когато го извадих беше малко наранен .За да проверя как стоят работите,днес влезнах www.bosch.bgи на "контакти"писах и е-mail на Tatjana.Chocheva@bg.bosch.comИнтересувах се каква е цената му и за колко време ще ми го доставят.Отговорът беше светкавичен- 125 лв, а доставката след средатата на юли- в Германия нямало на склад!?На въпроса ми къде са специалистите на АБС - БОШОтговора беше моменталенVECTOR - 9731480 ili 0888-343014 - bul. Iskarsko shausse 12 (ul.5001)iliJUVE - 686114 ili 0888-505605 - bul. Simeonovsko shausse 51От друг сайт научих , че там името на специалиста е РосенЯвно трябва да посетя втория сервиз -за първият вече ви писах.Това е засега :P

        Коментар


          #5
          ако стане нужда да се сменя нещо по АБСа , имам всичко , стига да е същия като на ГТ

          Коментар


            #6
            ABС датчици за ПУНТО

            Здравейте на всички , най-вече на EmoticonsБлагодаря за отзивчивостта!Не съм сигурен за годината на производството на твойта кола, ноза съжаление датчиците са 0 265 006 139 -леви или 140 десни, а мойте са 0 265 007 069 до 72вижте:http://ecat-online.bosch.de/toc/de/P...DisabledВсе пак имам една молба - ако имаш уред да измериш съпротивлението им. Ако имаш проблеми-свиркай-аз ще ги измеряПри мен са няколко мегаома, а съм мерил на други коли- между 1 и 2 килоома.Ще държим връзкаПоздрави :P

            Коментар


              #7
              Голям разход

              Здравейте,Имам Пунто 98г. 1.1 двигател, 55 к.с. и ми дава разход 10/100км възможно ли е това за толкова малка кола.Колата е в перфектно състояние.Възможно ли е да е от инжекциона,ако някой има някакво мнение моля да го сподели,ще съм му много благодарен

              Коментар

              Working...
              X