Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Bravo 1.9 JTD на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Bravo 1.9 JTD на части

    На снимките се вижда каде е засегната колата от удара,air bag-a е отворен,колата е с климатроника,1999г. Bravo Sx се води,на компютъра има инсталиран чип +10% мощност,доста добре се усещаше....на зад всичко е здраво двигател също,по подробни снимки като се оправя малко.
    Прикачени файлове

    #2
    Колега снимка на стоповете и цена.И ме интересува розовеят ли.(ако си обърнал внимание)
    Fiat Bravo 1.6 16 103hp

    Коментар


      #3
      http://picbg.net/album_folder.php?u_...Stu&f_id=43562

      Коментар


        #4
        Здрави части.Турбо,двигател и скорости (перфектни)салон много запазен чист отзад на задните облегалки са с кожастоповезаден капак дясна врата със всичко огледало с термометър ел. и подгряване.заден мост.отзад окачване.на компютъра на колата има инсталиран чипоригинална резервна гума на нея с инструменти и оригинален крики много други.ЦЕНИ НА ЛИЧНО

        Коментар


          #5
          От другия понеделник колата ще се разглобява,и ще знам със сигурност какво имам здраво и цени за всяко едно нещо по нея,за сега само може да си заплюете нещо и да си харесате нещо,още не съм в състояние за разглобяване просто,и незнам със сигурност как вървят цените

          Коментар


            #6
            Малко цени:Маховик+феродов диск и притискателен на 5000км. = 300лв. амортисьори 2 бр. задни -60 лв. турбина-200 лв. двете перки-60 лв. дясна врата оборудвана+ел. огледало със подгрев. и термометар -80 лв. нафтова помпа-70 лв. задна броня - 80лв.задна садалка-80 лв. заден капак със стъклото = 100лв.жабка-30лв. сенници 2 бр.-30 лв. километраж-новия-40лв. инсталация-90 лв. компресор на климатика-80 лв. динамо-50 лв. стопове-50лв.заден мост- 150лв.стартер-60 лв. Картер 100лв Дюзи 60лв/бр Преден плафон 15лв Двете предни седалки 100лв. със дясна кора,лявата е счупена.Резервоар 40 лв Централна козола(климатроник)40лв.Ако има желаещ за целия двигател със всичко,ако не част по част от негоДвигател+скорости+компютър със инсталиран чип = 800лв.и много груги работи. 0896 914 515

            Коментар


              #7
              2бр. железни джанти с гуми 185/60/R14 летни ykohama - 50лв.кора на багажника - 15лв.армотесиори на багажника 2бр. - 20лв.цялата генерация (изваден катализатор) - 80лв.

              Коментар


                #8
                Здравей колега.Интересува ме маркучът след кулера до главата(един такъв широк и закривен).Имаш ли го и цена ако да и цената.Поздрави

                Коментар


                  #9
                  за сега част по част от двигателя не продавам,ще почакам малко,ако няма кандидат за целия двигател,ще започвате да го разграбвате.Сменявал съм главата на двигателя,няма ръб,много читав двигател,сменил съм и гумичките на главата гарантирам че не гори масалце още малко цени:ключалка палене - 40лв.скоростен лост със кожата - 30лв.барче от задния пепелник до скоростния лост - 40лв.оригинално радио - 30лв.късия гофриран маркуч от филтъра до турбото,почти нов (масово търсен) - 20лв.малката решетка със емблемата - 15лв.

                  Коментар


                    #10
                    Реални снимки:http://picbg.net/album_folder.php?u_...Stu&f_id=43562

                    Коментар


                      #11
                      Радиатор интерколер 100лв.

                      Коментар


                        #12
                        Малко снимки.греда между фаровете - 50лв.казанче антифриз - 15лв.казанче течност чистачки - 15лвпепелник със запалка - 15лв.датчик дебитомер с маркучи - 50лв.въздоховод (въздушен филтър) - 20лв.въздоховод турбо-въздушен филтър - 20лв.пластмасов капак двигател - 30лв.и много други на тел: 0896 914 515
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                          #13
                          Радиатор климатик: 100лв.нови снимки:http://picbg.net/album_folder.php?u_...Stu&f_id=43562

                          Коментар


                            #14
                            up

                            Коментар


                              #15
                              ЪП

                              Коментар

                              Working...
                              X