Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кражби!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кражби!!!

    Хорааа...не ми го побира главата как може на обяд, посред бял ден да ти откраднат колата. В неделя ми откраднаха Уно-то, но за голям късмет и щастие за 2 часа ми го намериха.Пръснах пари за ремонт на ключалки и спирачки но това не е нищо пред това да си бях загубил цялата кола.Интересно ми е има ли и други така препатили.Да им изсъхнат ръцете на тия копеленца гадни.
    Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
    Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
    VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
    VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

    #2
    ?

    И на мен не ми се побира в ума защо някой тръгва да краде тези евтини таратайки. Предполагам, че това са някакви хулигани, които сега се учат. От тия коли нищо не може да се спечели и не си струват риска.
    Добри Божилов
    www.komentari.com

    Коментар


      #3
      дай малко повече инфо, къде и как са я откраднали, кой, къде и как я е намерил.

      Коментар


        #4
        Наистина кофти работа колега.На мене преди години ,се опитваха да ми откраднат самарата,ама толко са прости ,че не можаха да я отворат.Просто утиди в булинс и я застраховай,и няма да имаш грижи.
        FIAT TIPO 1,6

        Коментар


          #5
          Re: Кражби!!!

          FiFo написа:
          Хорааа...не ми го побира главата как може на обяд, посред бял ден да ти откраднат колата. В неделя ми откраднаха Уно-то, но за голям късмет и щастие за 2 часа ми го намериха.Пръснах пари за ремонт на ключалки и спирачки но това не е нищо пред това да си бях загубил цялата кола.Интересно ми е има ли и други така препатили.Да им изсъхнат ръцете на тия копеленца гадни.
          Всичко се краде. Поцял ден ми карат какви ли не коли с разбити ключалки.Ако не е тайна какви пари ти взеха за ремонт на ключалките?

          Коментар


            #6
            Ами откраднаха ми я при хотел Плиска, което е много учудващо защото там има бая народ.А я намериха в Дружба 2 на паркинга на един блок.Вярно че уно-то попринцип е ефтина кола, но пък моята не бих казал че е таратайка както "Dobri" се е изказал Що се отнася до парите,значи след като я намериха и тъй като не беше в състояние да се вкара ключ и да запали викнах ключар който ми взе 10лв. за идването,35 за свалянето на патрона на запалването ( а беше неделя вечер ) и наследващия ден още 50 за ремонт.Та общо 95 лв. ми излезна патрона за запалването. Иначе дружката на вратата незнам колко дойде защото в сервиза сменявах и други работи.Еби му майката. Сменявах и спирачната помпа защото заради копелетата ми изби масло от помпата.
            Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
            Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
            VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
            VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

            Коментар


              #7
              FiFo написа:
              Ами откраднаха ми я при хотел Плиска, което е много учудващо защото там има бая народ.А я намериха в Дружба 2 на паркинга на един блок.Вярно че уно-то попринцип е ефтина кола, но пък моята не бих казал че е таратайка както "Dobri" се е изказал Що се отнася до парите,значи след като я намериха и тъй като не беше в състояние да се вкара ключ и да запали викнах ключар който ми взе 10лв. за идването,35 за свалянето на патрона на запалването ( а беше неделя вечер ) и наследващия ден още 50 за ремонт.Та общо 95 лв. ми излезна патрона за запалването. Иначе дружката на вратата незнам колко дойде защото в сервиза сменявах и други работи.Еби му майката. Сменявах и спирачната помпа защото заради копелетата ми изби масло от помпата.
              Oпределено ти е одрал кожата този ключар. Здраве да е. Важното е че колицата си е при теб. А за това че са ти я вдигнали на такова уживено място, за пример ще ти дам следната случка. Опитват се да вдигнат джипа на един клиент, но не успяват/случайност/ и ни викат да я оправиме, запалваме колата и я караме пред ателието да я оправиме. Свалили сме патрона и го ремонтираме вътре в ателието, по едно време колегата отива да монтира обратно в колата и гледа в колата някъв седи и се кани да пали, разбира се веднага офейка Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 Е т’ва е наглост

              Коментар


                #8
                Fifo изкрено ти съчувствам за нещастието, което те е сполетяло. Аз имам същото Уно, като твоето само че е синьо. Надявам се да можеш да дойдеш на следващата голяма Среща на "Ал.Невски" и там да се видим:D :D
                Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                Търси се..

                Коментар


                  #9
                  Вярно че ключара ме одра зверски но в такъв момент нямах избор да избирам и време да търсия друг.Нямах избор а и без неговите услуги неможех но както Alexius каза, здраве да е.Ама това с джипа верно е било голяма наглост.Малеее...А отностно срещата на Ал.Невски.На коя дата ще бъде и в колко часа.
                  Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
                  Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
                  VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
                  VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

                  Коментар


                    #10
                    аааа.... видях кога ще е срещата, просто не бях обърнал внимание.:DЩе се помъча да дойда но не е сигурно.
                    Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
                    Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
                    VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
                    VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

                    Коментар


                      #11
                      Е да сега вече и аз разбрах как става разглобяването но дано повече не ми се налага да се прави.Просто до този момент незнаех как се разглобява и въобще как се отделя патронаА като се свали патрона аз даже и без отверка завъртах палеца.
                      Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
                      Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
                      VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
                      VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

                      Коментар


                        #12
                        Re: Кражби!!!

                        FiFo написа:
                        Хорааа...не ми го побира главата как може на обяд, посред бял ден да ти откраднат колата. В неделя ми откраднаха Уно-то, но за голям късмет и щастие за 2 часа ми го намериха.Пръснах пари за ремонт на ключалки и спирачки но това не е нищо пред това да си бях загубил цялата кола.Интересно ми е има ли и други така препатили.Да им изсъхнат ръцете на тия копеленца гадни.
                        Явно са искали да ти свият , я главата, я електронрн блок, но не са харесали колата, по време на вървене. Късмет имаш, че си я намерил, цяла.М.м.а им на такива!
                        Продавам на части :
                        Mercedes 190 E, 1991
                        Mercedes 190 D, 1988
                        BMW 520i , 1994
                        Renault 19 , 1.7i, 1991

                        Коментар


                          #13
                          Незнам какво са искали и какво не са харесали, ама да им изсъхнат ръчичките на тия. Късмет наистина че се намери и се кефа много,но пък заради тези тъпанари вече съм с около 200лв. вътрешно.Ама това е.Човек да го е страх вече да си купи нещо хубаво, пък било и то по евтино.
                          Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
                          Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
                          VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
                          VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

                          Коментар

                          Working...
                          X