Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПРОДАВАМ: Фиат МАРЕА на части или цялата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПРОДАВАМ: Фиат МАРЕА на части или цялата

    Марка: ФиатМодел: Мареа 1.9 ТДГодина : 1999 Коне: 100Допълнителна информация : Колата е сплатена гражданска, преглед и винетка за 2011 година. Има климатроник, 4 джанти с зимни гуми + 4 джанти с летни гуми, ксенон на къси и дълги (биксенон) с гаранция. Сменени всички консумативи преди 2000км. + съединител (петисквател, феродо и лагер).Всичко по колата е изправно и работи !!! Затова си засложава да се направи. Аз си мислех да я правя, но си купих друга и не ми се занимава да я правя. Частите за неиния ремонт са 300лв.Колеата се продава предимно цялата, защото и трябат само носач, макверсон, врата и калник, може и на части. ТЕЛЕФОН : 0876-31-73-38 ЦЕНИ ПО ДОГОВАРЯНЕ
    Прикачени файлове

    #2
    имаш лично
    Мареа 1999 1.8i HLX

    Коментар


      #3
      колега отзад с дискове ли са ти спирачките или с барабани? Ако са дискове и ако си почналда я даваш на части даи цена за апаратите.

      Коментар


        #4
        интересувам се от подлакътника ако може цена и снимки на Л.С.

        Коментар


          #5
          Re: ПРОДАВАМ: Фиат МАРЕА на части или цялата

          petio_du6kov написа:
          Марка: ФиатМодел: Мареа 1.9 ТДГодина : 1999 Коне: 100Допълнителна информация : Колата е сплатена гражданска, преглед и винетка за 2011 година. Има климатроник, 4 джанти с зимни гуми + 4 джанти с летни гуми, ксенон на къси и дълги (биксенон) с гаранция. Сменени всички консумативи преди 2000км. + съединител (петисквател, феродо и лагер).Всичко по колата е изправно и работи !!! Затова си засложава да се направи. Аз си мислех да я правя, но си купих друга и не ми се занимава да я правя. Частите за неиния ремонт са 300лв.Колеата се продава предимно цялата, защото и трябат само носач, макверсон, врата и калник, може и на части. ТЕЛЕФОН : 0876-31-73-38 ЦЕНИ ПО ДОГОВАРЯНЕ
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            Каква е цената за цялата ?
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар


              #7
              Цената на колата цялата с взичко по нея е 1100лв.Следващата седмица, ако не е продадена колата ще се започне да се продава на части

              Коментар


                #8
                НОВА ЦЕНА 900 ЛВ.

                Коментар


                  #9
                  предните дискове как са.
                  bravo 1.6

                  Коментар


                    #10
                    petio_du6kov написа:
                    НОВА ЦЕНА 800 ЛВ.
                    Колеги, праштайте ми само ЛС !!!

                    Коментар


                      #11
                      Re: ПРОДАВАМ: Фиат МАРЕА на части или цялата

                      ъп

                      Коментар

                      Working...
                      X