Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Croma CHT 2.0 '93 3200

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Croma CHT 2.0 '93 3200

    Продавам Крома СНТ 2.0 карбуратор (не е майтап) ’93, естествено след фейслифта, 71кВ (100 коня) по книжка (и това не е майтап),газова Марини 50л., железни джанти, ел. пакет, електронно парно (панел като на климатик, но не е климатик), 8-клапанния (двувалов) мотор, халогени в бронята, сивозелен металик, има забележки. С новите номера (софийски). Колата е в София, търпи умерен пазарлък.ПП: Нямам снимки, на вид колата е подобна на тази в темата на маниак-бг. Не става за спортист, идеална за семейство.

    #2
    Преди да купя моята КРОМА гледах една с карбуратор.....не се държа зле на пробата ми, но някак странно ми изглеждаше с вдигнат капак....двигателя се губеше в огромното пространство отпред ( на мойта за да и сменят въздушния филтър се налага да разглобят половината газова уредба :P ) Набира се по-бавно, но няма проблеми да поддържа висока скорост....и вероятно е доста по-икономична

    Коментар


      #3
      Мда, не се набира бързо (100 коня е, не 115). Не знам за максималната - над 3500 оборота не съм карал май.ПП: Мотора е 1:1 с инжекционния 2.0, разликата видимо е само във всмукателния колектор. Може да си гледал по-стария модел СНТ - той е 1.6.

      Коментар


        #4
        jamie написа:
        Мда, не се набира бързо (100 коня е, не 115). Не знам за максималната - над 3500 оборота не съм карал май.ПП: Мотора е 1:1 с инжекционния 2.0, разликата видимо е само във всмукателния колектор. Може да си гледал по-стария модел СНТ - той е 1.6.
        Не, гледах двойката с карбуатор, а освен това мойта не е 115 а 140 коня

        Коментар

        Working...
        X