Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ламбди сонди- универсални.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ламбди сонди- универсални.

    Имам универсални сонди със 1- 2 жици -60лв.лв. ,със 3 жици -80лв. и със 4 жици също 80лв. ако на някой от вас са му необходими мога да му изпратя за тези които не са от Варна .Пишете на имейла adventurecarbg@abv.bg .

    #2
    Също предлагам такива.Универсалната сонда с един кабел струва 56 лева.При интерес :0888710202

    Коментар


      #3
      a ured bedno/bogato kum tqh mojesh li da wyrjesh?
      А уред бедно/богато към тях можеш ли да вържеш?Правилата на форума са ти известни! Моля, спазвай ги!
      2004 Audi A6 4F
      2002 Lancia Y

      Коментар


        #4
        KPEMATOP написа:
        a ured bedno/bogato kum tqh mojesh li da wyrjesh?
        А уред бедно/богато към тях можеш ли да вържеш?Правилата на форума са ти известни! Моля, спазвай ги!
        Самата ланда сонда е такъв датчик, който подава сигнал към компютъра.След 93 година много коли имат вече 2 ланда сонди-едната на входа, другата на изхода.Не ти разбирам въпроса и не мога да ти отговоря повече от това.Ама ако трябват и други видове сонди, ще бръкнем в торбата и ....Беше ли вчера на Божурище?

        Коментар


          #5
          Mitko написа:
          01 написа:
          Също предлагам такива.Универсалната сонда с един кабел струва 56 лева.При интерес :0888710202
          Купих универсална сонда с един кабел точно за 56лв. Още след слагането колата се скъсваше да регистрира код за бедна смес. После компютъра почна да регистрира код 13 (не се мени сигнала от сондата). След 8000км сондата вече е пълен мъртвец. Не знам дали говорим за един и същ прозиводител, но мерси. Следващата ми сонда ще е Bosch.
          Става въпрос за ланда сонда марка ТОМСОН, вносител е един от дилърите на БОШ.С гаранция е.Ако искаш, ще те свържа с човек който разбира от ланди сонди повече от мен.Щото така не съм наясно и няма как да ти кажа нещо по различно от това.

          Коментар

          Working...
          X