Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кицбюел, Австрия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кицбюел, Австрия

    Някой де е ходил до австрийския курорт Кицбюел с автомобил?Интересува ме пътя до там и обратно - откъде, какво, що... абе всичко каквото Ви хрумне.
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    #2
    Близо е до Инсбрук...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      kiro_of_the_day написа:
      Близо е до Инсбрук...
      Аз съм ходил до инсбрук, но преди това имах работа в Мюнхен, но тя разликата не е толкова голяма.Моят маршрут беше: София - Кулата - Ниш - Белград - Загреб - Любляна - спахме в Накло - Залцбург - Инсбрук.Разходите за маршрута са:СърбияМагистрала Ниш - Белград: 1130 динараМагистрала Белград - Хърватска граница 520 динараПлащането на таксите в динари излиза по-евтино, ако платиш в Евро взимат комисионна. Динари може да обмениш веднага след сръбското КПП, има две банки и курса е нормален. Ако наливаш гориво също ще ти трябват динари. Зареди преди границата с Хърватска догоре, защото в Хърватска бензина е по-скъп, а имаш 330 км. до Словения.ХърватскаИмаш такса за магистрала до Загреб 15 Евро и още една такса от Загреб до границата със Словения около 1-2 Евро (на връщане му изсипах една шепа с евро центове).Плащай таксите в Евро, защото не ти трябва да обменяш хърватски Куни. Таксата за магистралата се плаща на излизане, като внимавай, да не те излъжат с курса. Винаги чакай да се появи сумата на екрана пред теб, за да видиш колко е сумата в Евро, така не могат да те "качат на черешата", защото и те са като нас, ако мине...СловенияВ Словения седмична винетка 15 Евро. Тунела Караванке на границата с Австрия струва 6,50 Евро.Ще ти трябва винетка за Австрия , която може да си купиш на границата от словенската страна в free shop Compas - 8 евро за 10 дена.В Австрия имаш още един тунел, който се плаща преди да стигнеш Залцбург, той мисля беше около 8-9 Евро.
      Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

      Коментар

      Working...
      X