Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Panda 1000 i.e.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Panda 1000 i.e.

    Продавам Fiat Panda 1000 i.e. FIRE 45 к.с., 1994г., 150000км., АГУ, централно заключване, аларма, касетофон, автокаско до 09.2006, 4бр. гуми на няклоко месецаАвтомобила е в отлично състояние!Цена - 2600лв.За котакти: 0889526849
    Прикачени файлове

    #2
    Ето и интериора
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Бррейй, големи сте инати, ще взема да намаля цента - 2500лв.

      Коментар


        #4
        фиат

        давам ти 1500 лв, ако е толкова слънчева колкото казваш...

        Коментар


          #5
          давам ти 1500 лв, ако е толкова слънчева колкото казваш...
          Не звучи сериозно

          Коментар


            #6
            doncho написа:
            давам ти 1500 лв, ако е толкова слънчева колкото казваш...
            Не звучи сериозно
            Да, не звучи сериозно последния ти пост Дончо!! Е, и аз имам емоционално отношение към моето Рено 1.6D, с което бях отгледан и отгледах децата си, но само толкоз / на 46 години съм/! За около 4000 /вече/ може да се купи Пунто МК1, горе долу 95г и то в доста добро състояние.Така, че ако в цената която предлагаш има и голяма доза спомени и емоции, не я продавай.. дай я на някой близък да я кара, за да е пред очите ти /аз така направих/, но това което предлагаш наистина е НЕСЕРИОЗНО! УСПЕХ!
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар


              #7
              Mitko написа:
              Колата е много лачена. Друга тема е, че кола се продава за парите които дадат а не за които ни се иска да вземем.
              Изобщо не оспорвам това, НО все-пак.... ако има 4х4 ЛИЧНО АЗ ЩЕ Я КУПЯ.Все пак 2500 са си 2500 /1750 EUR/... Ами, че за тези пари се взема Браво/Брава от чужбина бе Митак... и то в доста добро състояние.Е ДДС,... ама след някой месец може и да го няма.Без да му таковаме темата на човека, да му пожелаем успех с продажбата.И моето Пунто е лачено ,че и дизел, ама ако му искам 10 бона ще ми се смеят, нали... а пък аз си знам, че е много кола!
              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

              Коментар

              Working...
              X