Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Браво 1.9 ТД100 1997г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Браво 1.9 ТД100 1997г.

    Здравейте Колеги.Дойде времето да разчистим мазето,и за това пускам обявата с останалите части от колата.За Фиат Браво 1.9 ТД100:-Интеркулер-Турбо с колектор-2 стопа-Табло с уредите-ГНП Лукас-Цялото парно в купето-Панела за парното/Колата е с климатик/-Волан с Airbag-Късата полуоска с двете карета-Компресор за климатик-Сервоуслилвател с помпата-Компютър за колата-Kомпютър за управлението на Airbag-Лостчетата за чистачките и мигачите-Маслен радиатор-Средно гърне-Мека връзка на генерацията с първото гърне-И всякакви пластмаси за салона,кори на врати,барче между седалките,маркучи по двигателя,казанче за пръскалките на прозореца.-Ако някой го интересува нещо друго нека да пита,понеже може да съм забравил нещо.-Имам и радиатор за Фиат Брава 1.6 16V.Колата беше с климатик и радиатора върви заедно с перката.Тези дни ще кача и снимки,защото всичко е в мазето и ще ми трябва време да ги наснимам.Всички цени са по Договаряне,целя да си разчистя мазето!!!!!За контакти 0894 354 098 Иван се казвам,или ЛС отговарям на всяко питане.Поздрави на всички

    #2
    кората под двигателя имаш ли я.

    Коментар


      #3
      малко снимки ще има ли ??

      Коментар


        #4
        Кората под двигателя я няма Колега.Снимки ще кача утре защото днес много закъснях от работа.Поздрави

        Коментар


          #5
          Това е линкът към снимките с частите от колата,предварително се извинявам за качеството им.http://vanio0997.snimka.bg/automobil...15Всичко което се вижда на тях е налично,само не съм снимал маховикът на колата,и меката връзка на генерацията с първото гърне,защото е доста трудно да се стигне до тях в момента,но при интерес ще ги снимам този уикенд.Всички цени подлежат на коментар в границите на разумното,при закупуването на повече от едно нещо цените ще са по-ниски и ще има пoдаръци Поздрави на Всички.

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7
              ГНП Лукас - цена и работеща ли е?

              Коментар


                #8
                Отговорил съм Ти на лични Колега.Поздрави

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12
                        аз търся шайбата на коляновия вал цена както и за стоповете?

                        Коментар


                          #13
                          Отговорил съм Ти на Лични Колега.Поздрави.

                          Коментар


                            #14

                            Коментар


                              #15

                              Коментар

                              Working...
                              X