Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пак разни работи за продаване - допълнени снимчици

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пак разни работи за продаване - допълнени снимчици

    http://jorko.alfaromeo-bg.com/Razni%20neshta/ ...Определяйте цени и влачете

    #2
    Задната кора за пунто,колко й търсиш?
    Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
    ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

    Коментар


      #3
      Здрасти Жорко . Случайно да имаш маркуча, който е от дъмп клапата до маркуча по който "върви" въздуха след турбото ( не го обясних мн добре дано си ме разбрал ) , няма го в списъка ама аз да питам
      Слагайте си коланите

      Коментар


        #4
        Re: Пак разни работи за продаване

        jorko написа:
        http://jorko.alfaromeo-bg.com/Razni%20neshta/ ...Определяйте цени и влачете
        Тва предното спойлерче от пунто ли е или колко по ниско е????Стъклопалст ли е???
        _______________________________________
        0885261834

        Коментар


          #5
          gogata написа:
          Задната кора за пунто,колко й търсиш?
          15 лв
          BOIT написа:
          Здрасти Жорко . Случайно да имаш маркуча, който е от дъмп клапата до маркуча по който "върви" въздуха след турбото ( не го обясних мн добре дано си ме разбрал ) , няма го в списъка ама аз да питам
          би трябвало да го имам , но определено сега не знам къде е ..., пусни едно СМСче или пък ми дрънни утре 0878 555 803 да ме подсетиш

          Коментар


            #6
            jorko написа:
            gogata написа:
            Задната кора за пунто,колко й търсиш?
            15 лв
            Взимам е!Имаш ЛС
            Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
            ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

            Коментар


              #7
              Някои от споилерите дали ще стане за Брава благодаря


              Best Regards
              Fiat Brava 1.4 SX 12v

              Коментар


                #8
                Selqatin написа:
                jorko написа:
                http://jorko.alfaromeo-bg.com/Razni%20neshta/ ...Определяйте цени и влачете
                Тва предното спойлерче от пунто ли е или колко по ниско е????Стъклопалст ли е???
                За Пунто е ...така изглежда http://www.puntopower.com/jorko.html , само дето е БГ производство ..., ако те интересува , провери първо колко струва и после ми звънни
                tony__ написа:
                Някои от споилерите дали ще стане за Брава благодаря
                ми мерни с метърчето и виж дали си близо до тези размери , защото не знам за какви коли са

                Коментар


                  #9
                  jorko написа:
                  ми мерни с метърчето и виж дали си близо до тези размери , защото не знам за какви коли са
                  Ок ще го измеря утре и ще пиша дали се доближава до тези размери благодаря за отговора


                  Best Regards
                  Fiat Brava 1.4 SX 12v

                  Коментар


                    #10
                    а по -малкия от тези 2-та задните за Пунто ли е ? и кажи цена някаква
                    Пунто '95 1.1

                    Коментар


                      #11
                      bopkata написа:
                      а по -малкия от тези 2-та задните за Пунто ли е ? и кажи цена някаква
                      ако прочетеш внимателно всичко написано по темата , ще разбереш че заден спойлер не знам за какво става затова съм го и снимал с мерни единици , равномерно разчертани на тънка ламаринка , навиваща се върху барабанче от неустановен материал в капсулована кутийка от некъв полимер може би ...
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                        #12
                        jorko написа:
                        bopkata написа:
                        а по -малкия от тези 2-та задните за Пунто ли е ? и кажи цена някаква
                        ако прочетеш внимателно всичко написано по темата , ще разбереш че заден спойлер не знам за какво става затова съм го и снимал с мерни единици , равномерно разчертани на тънка ламаринка , навиваща се върху барабанче от неустановен материал в капсулована кутийка от некъв полимер може би ...
                        хахахахахаха, предполагам, че с това имаш предвид нарисуваното отдолу на снимката средство за измерване на размери в случая до 5 метра, наречено Рулетка ? между другото ако някой може да намери задна кора за чинкуеченто (защото баща ми не е навит да сложа тонколони на нашата) ...

                        Коментар


                          #13
                          Още нещица - http://jorko.alfaromeo-bg.com/Audio/...0i%20Punto%20/ - не са съвсем подредени , така че който търси - да прегледа и трите директории

                          Коментар


                            #14
                            д

                            дисковете на какъв размер са?Ако са на 284мм диаметър и 22мм дебелина може да ги взема.някаква цена
                            АLFA ROMEO 146 TI

                            Коментар


                              #15
                              Re: д

                              ixibit написа:
                              дисковете на какъв размер са?Ако са на 284мм диаметър и 22мм дебелина може да ги взема.някаква цена
                              написал съм УНО .... 227 на 11 май са

                              Коментар

                              Working...
                              X