Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гуми - Летни 14'' - 2бр. Michelin(почти нови)+ 3бр. Goodyear

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гуми - Летни 14'' - 2бр. Michelin(почти нови)+ 3бр. Goodyear

    Здравейте, Продавам си летните гуми 14 цола(купих си 15’’джанти+гуми и тези няма какво да ги правя) Ето за какво става въпрос: - 2бр. Michelin ENERGY-Saver размер: 175/65/14ДОТ: 1309 !!!пробег: има-няма 10 000км.(един сезон!)Забележки: Нямат. Гумите са напрактика Нови, бяха ми на Берлингото, но го продадох и си ги качих на Алфата. Гумите се държат изключително добре и на сухо и на мокро - карах ги предни - перфектни са, като ги сложих колата значително подобри возията! Каучука е супер свеж. Грайфер - 5мм.Цена: 100 лева за двете(продават се само комплект -и двете) - 3бр. Goodyear Excellenceразмер: 180/60/14ДОТ: 4805пробег: ???Забележки: Бяха 4бр. - с тях купих колата, но едната загина трагично в дупка. Гумите не са първа младост, но според мен могат да се търкалят задни, грайфер - около 2мм.П.П. При мен са само 2бр. , 3-тата гума е на вилата и е подарък към другите две. цена: 50лв за тритеили по бройка -20лв за 1 брой Подробни СНИМКИ на гумите: http://brazen.snimka.bg/automobiles/...i.567526.0.big От София съм, работя с Еконт, но предпочитам да си ги видите лично(на живо)Контакт: тук, ЛС, 0887 142 240, brazen_faced@abv.bg
    Punto 1.2 16v + Alfa 145 JTD

    #2
    Цените подлежат на коментар!
    Punto 1.2 16v + Alfa 145 JTD

    Коментар


      #3
      Нови цени: Goodyear Excellence - по 10 лева на бройкаMichelin ENERGY-Saver -80лева за двете
      Punto 1.2 16v + Alfa 145 JTD

      Коментар


        #4
        Айде на гумите!Абе има голям телефонен интерес за Мишелинките :D , ама още никой е ги е купил... кой ли ще се сдобие с перфектни гуми за малко пари?
        Punto 1.2 16v + Alfa 145 JTD

        Коментар


          #5
          ъп
          Punto 1.2 16v + Alfa 145 JTD

          Коментар


            #6
            Мишелин-ките запазени!
            Punto 1.2 16v + Alfa 145 JTD

            Коментар


              #7
              останаха само Goodyear Excellence - по 10 лева на бройка
              Punto 1.2 16v + Alfa 145 JTD

              Коментар


                #8
                Темата не е актуална, моля да бъде изтрита!
                Punto 1.2 16v + Alfa 145 JTD

                Коментар

                Working...
                X