Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Mercedes CLS 55 AMG IWC Ingenieur

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Mercedes CLS 55 AMG IWC Ingenieur

    ето го - CLS 55 AMG IWC Ingenieur, в гаража на Балкан Старцена - 320 000 лева с ДДСпроизведени са само 55 броя от тази специална серияедин се е полага на вносителя в България, което е доста учудващо, но все пак...
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    #2
    ...Изящен, великолепен, страшен, бърз, красив, луксозен... аве въобще - Мерцедес! А колкото до това че е отредена бройка на вносителя за България - хич не се чуди!Даймлер-Крайслер от край време имат симпатии и доказват, че знаят за България... имат дори тесни връзки с Техническия Университет...
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    Коментар


      #3
      наистина е великолепенедин приятел, който е най-големият фен на Мерцедес в страната , като седнал и го запалил щял да получи удар :Dсъщото ще ми се случи и на мен, но с този автомобил:само като вземеш ключа в ръце и те побиват тръпки (забележете формата му):D най-добрият модел за мен - компактен, красив и адски бърз
      Прикачени файлове
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        s

        от около 2 месеца има черно амг по улиците :D ,на това какво му е по специалното?
        селото се оказа точно в града

        Коментар


          #5
          Re: s

          $ abarth $ написа:
          от около 2 месеца има черно амг по улиците :D ,на това какво му е по специалното?
          по спомени:дизайна на интериора е направен в сътрудничество с фирмата за часовници IWCотвън също има леки променикакто и цвета на самата кола и джантите - тъмно титаниево сивоиначе двигателя си е същият
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            Re: s

            sev написа:
            $ abarth $ написа:
            от около 2 месеца има черно амг по улиците :D ,на това какво му е по специалното?
            по спомени:дизайна на интериора е направен в сътрудничество с фирмата за часовници IWCотвън също има леки променикакто и цвета на самата кола и джантите - тъмно титаниево сивоиначе двигателя си е същият
            :D
            селото се оказа точно в града

            Коментар


              #7
              прекрасни коли, особено ферарито.
              Тойота Приус

              Коментар


                #8
                Може малко да ви скандализирам с мнението си, но това е най-грозният като дизайн мерцедес от дълги години насам, а не бих се притеснил да кажа и за всички времена. Прилича на бункер. Ако случайно някой реши да ми го подари, още същия ден ще го обявя за продажба. Е, това си е мойто мнение, все пак. :D
                Shit happens, sometimes...
                Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
                Marea 1.8 HLX - червена като аватара

                Коментар


                  #9
                  ivjordan написа:
                  Може малко да ви скандализирам с мнението си, но това е най-грозният като дизайн мерцедес от дълги години насам, а не бих се притеснил да кажа и за всички времена. Прилича на бункер. Ако случайно някой реши да ми го подари, още същия ден ще го обявя за продажба. Е, това си е мойто мнение, все пак. :D
                  И мойто!
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #10
                    ivjordan написа:
                    Може малко да ви скандализирам с мнението си, но това е най-грозният като дизайн мерцедес от дълги години насам, а не бих се притеснил да кажа и за всички времена. Прилича на бункер. Ако случайно някой реши да ми го подари, още същия ден ще го обявя за продажба. Е, това си е мойто мнение, все пак. :D
                    и аз го бих го продал, защото не мога да му платя застраховката :D
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #11
                      ...

                      Коментар


                        #12
                        ivjordan написа:
                        Може малко да ви скандализирам с мнението си, но това е най-грозният като дизайн мерцедес от дълги години насам, а не бих се притеснил да кажа и за всички времена. Прилича на бункер. Ако случайно някой реши да ми го подари, още същия ден ще го обявя за продажба. Е, това си е мойто мнение, все пак. :D
                        И мойто мнение е такова само че за това:Mercedes R-Class
                        Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                        Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                        Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                        Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                        Търси се..

                        Коментар


                          #13
                          ...ве не мога да разбера от де таз омраза към Мерцедесите!!! Недоумявам просто... Човека пуснал тук тема със снимки - явно му харесва марката... на мен също ми харесва......ама вие веднага - грозна, та не знам си каква си... Мен например Ланчите не ме кефят особено много... но пак - имам уважение към марката и към автомобилите. И Голф-овете (например) също не ми харесват... Сега да седна да говоря както вие говорите ли? Или както говорят другите хора за италианските автомобили (всички знаем какво се говори)? Това би показало единствено колко съм глупав и как нищо не разбирам!...И да знаете, че не винаги "Което е мое е най-хубаво"... <-- кой както иска да го разбира Поздрави!
                          FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                          Коментар


                            #14
                            Mazgarev написа:
                            ...ве не мога да разбера от де таз омраза към Мерцедесите!!! Недоумявам просто... Човека пуснал тук тема със снимки - явно му харесва марката... на мен също ми харесва......ама вие веднага - грозна, та не знам си каква си... Мен например Ланчите не ме кефят особено много... но пак - имам уважение към марката и към автомобилите. И Голф-овете (например) също не ми харесват... Сега да седна да говоря както вие говорите ли? Или както говорят другите хора за италианските автомобили (всички знаем какво се говори)? Това би показало единствено колко съм глупав и как нищо не разбирам!...И да знаете, че не винаги "Което е мое е най-хубаво"... <-- кой както иска да го разбира Поздрави!
                            Естествено, че "не винаги което е мое е най-хубаво", но това си остава един много грозен Мерцедес...Харесвам почти всичко в марката. За мен обаче също е много грозен, въпрос на вкус. Мога ей сега да кажа няколко също толкова грозни Фиата, какво от това. Нали за това е пусата темата, да се води дискусия по тези интересни снимки. Браво, сигурно е много добър автомобил, ограничена серия, но си остава грозен за някои хора. Защо БМВ феновете по цял свят мразят Крис Бенгъл? Едва ли е заради пад в качеството и цената на мита БМВ...

                            Коментар


                              #15
                              Fire 999 написа:
                              ivjordan написа:
                              Може малко да ви скандализирам с мнението си, но това е най-грозният като дизайн мерцедес от дълги години насам, а не бих се притеснил да кажа и за всички времена. Прилича на бункер. Ако случайно някой реши да ми го подари, още същия ден ще го обявя за продажба. Е, това си е мойто мнение, все пак. :D
                              И мойто мнение е такова само че за това:Mercedes R-Class
                              като почнат да слагат на малките двигатели смешни джанти наистина е много грозноно пипнато от AMG ми харесва
                              2015 Renault Megane Expression GT
                              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                              Всичко за FIAT Bravo 2007

                              Коментар

                              Working...
                              X