Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat пуска евтин автомобил за развиващите се пазари

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat пуска евтин автомобил за развиващите се пазари

    Италианският производител на автомобили Fiat подготвя кола, която ще струва по-малко от 10 000 евро, за пазарите на развиващите се страни и Западна Европа. Моделът ще се произвежда в Турция от 2008 г., според източник от компанията, цитиран от вестник Трибюн.Моделът, който е изцяло нов, ще се произвежда на платформата на сегашния Grande Punto.Кодовото му название е D 200. Той ще бъде с четири врати и отделен багажник. По-ниската цена е възможна благодарение на намаляването на производствените разходи, уточнява същият източник.Автомобилът, предназначен за развиващите се страни, ще се продава и в Западна Европа. От компанията предвиждат на по-късен етап да произвеждат превозното средство и в държави като Бразилия, Индия или Китай.Става дума за компактна семейна кола, чиято базова версия ще бъде пусната в продажба на цена, по-ниска от 10 000 евро.Моделът ще се произвежда на платформата на сегашния Grande PuntoИзточник:Dnes.bg
    Типо 1.6

    #2
    Много се радвам за новия модел, но лично аз ако си купувах нова кола бих си взел тойота корола, модификацията която се рекламира в момента 26 000лв с доста екстри, а този фиат със същите екстри сигурно ще е по скъп. Странна работа са фиатите, много скъпи като нови и много евтини като втора ръка
    FIAT Bravo 1.6 16V '97

    Коментар


      #3
      http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=6704
      FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        #4
        Съжалявам, грешката е моя!
        Типо 1.6

        Коментар


          #5
          blader написа:
          Много се радвам за новия модел, но лично аз ако си купувах нова кола бих си взел тойота корола, модификацията която се рекламира в момента 26 000лв с доста екстри, а този фиат със същите екстри сигурно ще е по скъп. Странна работа са фиатите, много скъпи като нови и много евтини като втора ръка
          Абсолютно правилно, даже и на новия Ярис съм навит!Особено D-4D
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #6
            Nino написа:
            blader написа:
            Много се радвам за новия модел, но лично аз ако си купувах нова кола бих си взел тойота корола, модификацията която се рекламира в момента 26 000лв с доста екстри, а този фиат със същите екстри сигурно ще е по скъп. Странна работа са фиатите, много скъпи като нови и много евтини като втора ръка
            Абсолютно правилно, даже и на новия Ярис съм навит!Особено D-4D
            изменници :D
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              ...

              Коментар


                #8
                Nino написа:
                blader написа:
                Много се радвам за новия модел, но лично аз ако си купувах нова кола бих си взел тойота корола, модификацията която се рекламира в момента 26 000лв с доста екстри, а този фиат със същите екстри сигурно ще е по скъп. Странна работа са фиатите, много скъпи като нови и много евтини като втора ръка
                Абсолютно правилно, даже и на новия Ярис съм навит!Особено D-4D
                Я си помислете още малко Вижте каква новина има по въпроса: Тойота изтегля 565 000 коли от 9 модела30 май 2006 / БТАЯпонската компания Тойота ще изтегли за поправка 565 756 автомобила заради дефект в електронната система за управление, предаде ДПА.Мярката ще засегне девет модела на Тойота, произведени между септември 2002 г. и ноември 2005 г., включително хибридния Приус, седана Уиш и компактния модел Корола. Цитирани от ДПА експерти предупреждават, че това доста масово изтегляне на коли за ремонт може да се отрази негативно на репутацията на Тойота по отношение на качеството. През миналата година японската фирма изтегли за поправки над 1,8 млн. автомобила.
                FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
                FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

                Коментар


                  #9
                  sev написа:
                  Nino написа:
                  blader написа:
                  Много се радвам за новия модел, но лично аз ако си купувах нова кола бих си взел тойота корола, модификацията която се рекламира в момента 26 000лв с доста екстри, а този фиат със същите екстри сигурно ще е по скъп. Странна работа са фиатите, много скъпи като нови и много евтини като втора ръка
                  Абсолютно правилно, даже и на новия Ярис съм навит!Особено D-4D
                  изменници :D
                  Ами, изменници - малко са се объркали просто работете с калкулатор, когато говорите за цифри Най-най-най-евтината "Corolla" за която говорите, а именно "Corolla Xellence" при това на промоция, струва 27500лв. "Grande Punto" със същите екстри, НО с по-слаб двигател (77к.с.) струва с над 2000лв. по-малко А "Yaris", за да е лачен, струва повече от "Corolla"-та на промоция Единственото предимство, за мен, при "Toyota" е по-дългата гаранция

                  Коментар


                    #10
                    На мен логанчето ми излезе 15 000 със застраховки, КАТ и прочеее......А що се отнася до изтеглянето на автомобили.....когато зададох въпроса в Рено защо първите логани са били изтеглени за ремонт, освен че ми обясниха как имали проблем в ск. кутия, ме светнаха че " видите ли как компанията мисли за качеството си на продукта, която произвежда"........а после мой близък, който се занимава с продажби на автомобили ми обясни как това едва ли не било рекламен трик....изтеглянето на автомобилите за ремонт.....и като пример ще ви дам факта, че миналата година са изтеглили септемврииските логани, продадени в Германия за това, че.........заварката на шоферската седалка не била качествена от едната страна...........и видите ли колко трябва да сме сигурни в този автомобил, щом чак се мисли и се изтегля автомобил дори за незабележимото изместване на седалката с 2 милиметра..........към това като сложим и факта, че логана в Германия, Франция и Русия се продава под марката Рено.......смятайте за какви мениджърски и рекламни трикове става дума..........Поздрави и безавариино!!!

                    Коментар


                      #11
                      Логан написа:
                      На мен логанчето ми излезе 15 000 със застраховки, КАТ и прочеее......А що се отнася до изтеглянето на автомобили.....когато зададох въпроса в Рено защо първите логани са били изтеглени за ремонт, освен че ми обясниха как имали проблем в ск. кутия, ме светнаха че " видите ли как компанията мисли за качеството си на продукта, която произвежда"........а после мой близък, който се занимава с продажби на автомобили ми обясни как това едва ли не било рекламен трик....изтеглянето на автомобилите за ремонт.....и като пример ще ви дам факта, че миналата година са изтеглили септемврииските логани, продадени в Германия за това, че.........заварката на шоферската седалка не била качествена от едната страна...........и видите ли колко трябва да сме сигурни в този автомобил, щом чак се мисли и се изтегля автомобил дори за незабележимото изместване на седалката с 2 милиметра..........към това като сложим и факта, че логана в Германия, Франция и Русия се продава под марката Рено.......смятайте за какви мениджърски и рекламни трикове става дума..........Поздрави и безавариино!!!
                      и на мен Logan ми допадано в Германия си е Dacia, както и във Францияwww.dacia.de www.dacia.frа на мен това за изтеглянето на бройки изобщо не ми звучи като реклама
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #12
                        sev написа:
                        и на мен Logan ми допадано в Германия си е Dacia, както и във Францияwww.dacia.de www.dacia.frа на мен това за изтеглянето на бройки изобщо не ми звучи като реклама
                        Е тук ме озадачи.....в интерес на истината, когато за пръв път видях логана на снимка, беше в един немски сайт и си стоеше с емблемата на Рено.....а това, че в Германия и Франция се продава под марката Рено, го знам от представителя на Рено в Монтана.......незнам, от както я купих, не следя вече разните сайтове и т.н....важното е че съм доволен за сега / 18 000 клм/... :D

                        Коментар


                          #13
                          Kuku написа:
                          sev написа:
                          Nino написа:
                          blader написа:
                          Много се радвам за новия модел, но лично аз ако си купувах нова кола бих си взел тойота корола, модификацията която се рекламира в момента 26 000лв с доста екстри, а този фиат със същите екстри сигурно ще е по скъп. Странна работа са фиатите, много скъпи като нови и много евтини като втора ръка
                          Абсолютно правилно, даже и на новия Ярис съм навит!Особено D-4D
                          изменници :D
                          Ами, изменници - малко са се объркали просто работете с калкулатор, когато говорите за цифри Най-най-най-евтината "Corolla" за която говорите, а именно "Corolla Xellence" при това на промоция, струва 27500лв. "Grande Punto" със същите екстри, НО с по-слаб двигател (77к.с.) струва с над 2000лв. по-малко А "Yaris", за да е лачен, струва повече от "Corolla"-та на промоция Единственото предимство, за мен, при "Toyota" е по-дългата гаранция
                          Гранде Пунто не е ли все пак по-нисък клас от Тойота Корола или бъркам . В тоя ред от мисли според мен Стилото е в класа на королата и за 27500 какво Стило може да си купиш
                          FIAT Bravo 1.6 16V '97

                          Коментар


                            #14
                            това е трик на продавача, както казваш :D но най-важното е, че си доволендано е така и занапред, в което не се съмнявамдруго е колата винаги да си е била твоя :D
                            2015 Renault Megane Expression GT
                            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                            Всичко за FIAT Bravo 2007

                            Коментар


                              #15
                              blader написа:
                              Гранде Пунто не е ли все пак по-нисък клас от Тойота Корола или бъркам . В тоя ред от мисли според мен Стилото е в класа на королата и за 27500 какво Стило може да си купиш
                              даCorolla 5 Door - 28 500Stilo 5 Door - 27 500Corolla има богато оборудване и е на по-добра цена ако ги сложим 1:1
                              2015 Renault Megane Expression GT
                              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                              Всичко за FIAT Bravo 2007

                              Коментар

                              Working...
                              X