Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Мареа ЕЛХ ТД 100 Комби Модел 1999

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Мареа ЕЛХ ТД 100 Комби Модел 1999

    Климатроник Фарове За мъгла2 x AIRBAGЛупи на халогенитеел.предни стъкла,централно,абс,велурен салон Код карта, мастер ключ Чисто нов съединител, сменен в ФИАТ Германия, с сметка и 2 години гаранция важаща и в БГ 169000км, сервиЗна книжка, ръководство За експлоатация БеЗ Забележки.СлеЗла от конвейра 7/1998 регистрирана 12.1998,Модел 1999 , КатлиЗатор ЕВРО 2 норма ZFA18500000257342 Цена 2900еуро в Германия Цена 3100еуро в България беЗ мито Гаранция на колата 3 месеца / мотор,скорости и ходова част / ВъЗможна Замяна с доплащане. Автомобили само след Модел 1996 година

    #2
    Митото+2000лв нали Кофти че може да се вкара на инвалид Много хубава кола,успех в продаждата :D
    _______________________________________
    0885261834

    Коментар


      #3
      митото е 1810лв, така де ДДС тоабе нали след 7 месеца пада, аЗ не съм се раЗбърЗал

      Коментар


        #4
        Колега 156 m-jet, нещо не разбрах, продаваш Фиат Мареа ЕЛХ ТД 100 Комби Модел 1999 само по снимката, така ли ?Ако е така, много бих искал да видя този който ще я купи за "Цена 3100еуро в България беЗ мито" !И за какво мито става дума, нали има ЕВРО 2 ?А и как го изчисли това ДДС = 1810 лв., след като още не си я внесъл и декларирал стойността ? И накрая, защо си толкова сигурен, че от 01.01.2007 ДДС ще пада ?Това или е някаква смешка, или имаш вътрешна информация от чиновниците от ЕК ?

        Коментар


          #5
          Ivan написа:
          Колега 156 m-jet, нещо не разбрах, продаваш Фиат Мареа ЕЛХ ТД 100 Комби Модел 1999 само по снимката, така ли ?Ако е така, много бих искал да видя този който ще я купи за "Цена 3100еуро в България беЗ мито" !И за какво мито става дума, нали има ЕВРО 2 ?А и как го изчисли това ДДС = 1810 лв., след като още не си я внесъл и декларирал стойността ? И накрая, защо си толкова сигурен, че от 01.01.2007 ДДС ще пада ?Това или е някаква смешка, или имаш вътрешна информация от чиновниците от ЕК ?
          ХА-ХА-ХА!!!!Беше казал някакъв ДЕЯТЕЛ в народните събрания 46-49г, по повод на това,че правителството се клати и ще падне. - ТЕ И МЪДАТА НА ПРЪЧА СЕ КЛАТЯТ АМА НЕ ПАДАТ!!!! Та толкова ще падне и ДДС-то.... да си промени формата,да,но едва ли съдържанието.Ай, наздраве юнаци!

          Коментар


            #6
            156 m-jet написа:
            митото е 1810лв, така де ДДС тоабе нали след 7 месеца пада, аЗ не съм се раЗбърЗал
            то ще падне, но колата като излезе от Германия там си прибират ДДС-тоа като сме в Евросъюза това няма да станеи цената пак ще е същата, все едно че си платил ДДС тук
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              Офертата много ме кефи, особено с този вид двигател, но без митото. Имай предвид,че моята брава си я взех за 6300 лв. със единствените забележки,че няма трети стоп и моторчето на задната чистачка не бачка. Това е! Засега си ми служи перфектно да чукна на дърво. Склонен съм на замяна,ноооо.....ще видим. Говорим си пак за 1999г.

              Коментар


                #8
                doofiat написа:
                Тоя двигател що е бил сменян? 6-7 години ли не е издържал или колата е била размазвана и е изцяло с нова с нова предница? Иначе офертата много ме кефи, особено с този вид двигател, но без митото. Имай предвид,че моята брава си я взех за 6300 лв. със единствените забележки,че няма трети стоп и моторчето на задната чистачка не бачка. Това е! Засега си ми служи перфектно да чукна на дърво. Склонен съм на замяна,ноооо.....ще видим. Говорим си пак за 1999г.
                Как установи, че е сменян двигателя, колега?
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #9
                  и аз искам такава като на снимката ама седан, жена ми не харесва комби а и на мен по мидопада седана.
                  СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                  бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                  сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                  ИТАЛФЕСТ 2007

                  Коментар


                    #10
                    то ще падне, но колата като излезе от Германия там си прибират ДДС-то
                    ДДС то винаги се плаща когато се купува нова кола. И повече такъв данък не се дължи ако колата не се продава извън пределите на страната. Така че от догодина колите които караме в момента ще "поевтинеят" с размера на ДДС-то. Ако някой иска да си продаде колата трябва да побърза ...ДДС ще има само за новите коли (както си е и сега)За това се говори от доста време ...Ето и един пресен материал http://dnes.dir.bg/2006/06/01/news243003.htmlВносът на стари коли ще нарасне след 1.1.200701 юни 2006 / News.dir. bgСлед влизането на България в ЕС вносът на стари автомобили ще нарасне, защото вече няма да се плаща ДДС за колите, заяви за Дарик радио Стоян Желев, председател на Съюза на вносителите на автомобили.Желев припомни, че сега ДДС се дължи върху внасяния автомобил, докато след присъединяването на България това ще е сделка, вътрешна за общността. Според Желев след започналата преди година тенденция към обновяване на автомобилния парк предстои да станем свидетели на обратното. Вече 97.12 % от автомобилите у нас имат задължителна застраховка ,,Гражданска отговорност

                    Коментар


                      #11
                      Vladim написа:
                      doofiat написа:
                      Тоя двигател що е бил сменян? 6-7 години ли не е издържал или колата е била размазвана и е изцяло с нова с нова предница? Иначе офертата много ме кефи, особено с този вид двигател, но без митото. Имай предвид,че моята брава си я взех за 6300 лв. със единствените забележки,че няма трети стоп и моторчето на задната чистачка не бачка. Това е! Засега си ми служи перфектно да чукна на дърво. Склонен съм на замяна,ноооо.....ще видим. Говорим си пак за 1999г.
                      Как установи, че е сменян двигателя, колега?
                      Объркал съм се! Извинявам се!!!

                      Коментар


                        #12
                        Не мога да разбера защо го нападате колегата Той предлага колата, а дали някой ще си я купи е отделен въпрос Аз лично до сега съм купувал 3 коли само по снимка и не съм оставал разочарован, дори единият път не познавах човека Обикновено когато се продават коли конкретно за клиент не се спестяват подробности, защото може да пропадне сделката. Иначе в другият случай търгашите купуват коли на пакет и каквото излезе После тук се пудрят и продават в "перфектно" състояние на по "80-90 000 км" От друга страна цената на Мареата не е лоша, като се има предвид че идва от Германия, а там повярвайте ми колите са 10-ки пъти по-подържани от тези в Италия. До сега само Уно-то, което имах беше от Германия и го взех на 41 000 км и се оказаха истински (аз лично не вярвах, но в Италсервиз го потвърдиха окончателно). Колата наистина беше като нова отвътре, но имаше ударен калник (като забележка). Тогава си спомням, че ми се върза около 20% по-скъпо отколкото да си я бях купил от Италия, но за 2,5 години се престави блестящо и си изби разликата, даже бих казал че съм спестил.Качеството си има цена
                        http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                        Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                        FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                        FIAT Punto 99' 1.7 TD

                        Коментар


                          #13
                          Dodo 155, никой тук не напада колегата дето продава Мареа-та. Просто се чудя ще има ли някой, който да даде 7800 лв. за кола представена само от една снимка ? Във форума има няколко статии, какво да се гледа когато се купува Фиат - и сега, някой отива до Германия, вижда колата и примерно не му харесва, тогава ? Д..е да види път, или му дава парите на продавача, той я внася в България - и пак не му харесва, и какво ?И още един въпрос - в Германия колите ги държат само в гаражи, карат ги бабички само в неделя до църквата и ги поддържат във фирмените сервизи на съответната марка ? А, и още, слагат им само синтетично масло ( -10W10 или подобно !) - два пъти в годината - пролет и есен, имат по два комплекта гуми - зимни и летни ( с алуминиеви джанти ) и когато ги разработват като нови не вдигат повече от 90-100 км/ч ? Viva, Germany ! Вероятно ще има и отстъпки, заради световното !Поздрави на всички, Иван.

                          Коментар


                            #14
                            ilkor написа:
                            то ще падне, но колата като излезе от Германия там си прибират ДДС-то
                            ДДС то винаги се плаща когато се купува нова кола. И повече такъв данък не се дължи ако колата не се продава извън пределите на страната. Така че от догодина колите които караме в момента ще "поевтинеят" с размера на ДДС-то. Ако някой иска да си продаде колата трябва да побърза ...ДДС ще има само за новите коли (както си е и сега)За това се говори от доста време ...
                            може и да си прав, но като съм се ровел из mobile.de, съм попадал на подобни цениедната е ако колата остане в страната, а другата ако се изнесе
                            2015 Renault Megane Expression GT
                            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                            Всичко за FIAT Bravo 2007

                            Коментар

                            Working...
                            X