Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Снимки от днешната среща във Варна (28.05)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Снимки от днешната среща във Варна (28.05)

    :D

    #2
    Аз като някой цигане пред камера-човек може да си помисли че нарочно съм се врял пред апарата :D има ме на почти всички снимки!Много са хубави снимките и колите-Обаче тея трите FIATта и хората който ги карат сме ги виждали доста пъти.Алфите като бройка коли по улиците са доста по малко,пък постоянно има някакво развитие при тях,пък и те по принцип са повече от нас в което няма никаква логика.Ето днес пак имаше нов човек при тях с качествен автомобил,пък нии се едни и същи,ние тримата плюс още 1/2ма който са по заети,но когато могат идват!Та мисълта ми е-възможно ли евъв Варна да има 5ма човека на който им се занимава с такива работи

    Коментар


      #3
      beer написа:
      Аз като някой цигане пред камера-човек може да си помисли че нарочно съм се врял пред апарата :D има ме на почти всички снимки!Много са хубави снимките и колите-Обаче тея трите FIATта и хората който ги карат сме ги виждали доста пъти.Алфите като бройка коли по улиците са доста по малко,пък постоянно има някакво развитие при тях,пък и те по принцип са повече от нас в което няма никаква логика.Ето днес пак имаше нов човек при тях с качествен автомобил,пък нии се едни и същи,ние тримата плюс още 1/2ма който са по заети,но когато могат идват!Та мисълта ми е-възможно ли евъв Варна да има 5ма човека на който им се занимава с такива работи
      Аман от тебе! Всеки път се вреше пред телефона ми докато снимах! Ама наистина хора, къде сте бре???? П.П. Още снимки от ALFA CORSE-http://alfaromeo-bg.com/forum/viewtopic.php?t=6280

      Коментар


        #4
        beer аз кат ти казвам махни са от там ти неее там ши седя Yellow_Flash_Colorz_PDT_03 . Ся са оплалваш че си на снимките . Следващия път добре облечен и готов за фото сесия. Ти ще бъдеш нашата надежда за Мис Италфест

        [Skype - FIAT_FREAK

        Коментар


          #5
          me_to_u написа:
          ..........Аман от тебе! Всеки път се вреше пред телефона ми докато снимах!.............
          Ше са връ ами!Туй да ти качът снимка в интернет,е се еднопо теливизията да те датът,сега ми сай паднало Верно телефон беше не апарат!
          NIGHT^WALKER написа:
          ........ Ся са оплалваш че си на снимките . Следващия път добре облечен и готов за фото сесия. Ти ще бъдеш нашата надежда за Мис Италфест
          А хич не се оплаквам-Следващия път нали се разбрахме,всички с костюм и вратовръзка и с жената под ръка-ти ко са прайш че не си разбрал,да не земеш да идваш пак с маратонки,няма вече такива работи И каква надежда-видяли снимките В тунинг форума,в раздела за селки тунинг пуснах онуй Рено дето ти разправях!

          Коментар


            #6
            Браво Варна,все така да продължавате

            Коментар


              #7
              Ейййй ей ся ме е яд да е..а. Ама на нямаше как да дода.Тиуууууу. П.П. Ама Beer става за рекламно лице-само да не си надига главата.
              Alfa Romeo 166 2,4 JTD
              Lancia Y

              Коментар


                #8
                другия път и аз ще се опитам да се впиша
                for every action, there is a reaction
                for every cause, there is an effect
                for every beginning, there is an end
                because once fate is set in motion
                it cannot be stopped... or can it?

                Коментар

                Working...
                X