Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

xenon фарове

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    xenon фарове

    някои знае ли дали мога да си сложа ксенонови фарове за fiat bavo.И откыде и колко могат да се намерят
    Bravo 1.9 TD/100

    #2
    На всяка кола може да се сложат. Мисля че цената беше около 2-3 хилки комплекта...Може и по-малко да беше - не помня точно
    Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
    Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
    BlueStorm transforms . . .
    . . . !!!

    Коментар


      #3
      BlueStorm написа:
      На всяка кола може да се сложат. Мисля че цената беше около 2-3 хилки комплекта...Може и по-малко да беше - не помня точно
      е много се изхвърли колега.около 1500лв. вървят комплектите. но пак си е много пара
      Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
      Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
      VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
      VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

      Коментар


        #4
        http://www.cns.bg/bg/products/hid_prices.htmАбе май имаше някъде и по-евтини китове, ама пак става дума, ако не за хиляди, за стотин лева (+разходи по монтажа). Не знам дали си заслужава... Освен ако всичко и е наред на колата и/или човек има бол пари...Пък ако се обзаведеш, да се похвалиш, брей!
        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

        Коментар


          #5
          FiFo написа:
          е много се изхвърли колега.около 1500лв. вървят комплектите. но пак си е много пара
          Ееее, нали съм писал че не съм сигурен за цената. За какво изхвърляне ми говориш като съм предупредил... Може да съм гледал някои маркови... не помня...
          Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
          Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
          BlueStorm transforms . . .
          . . . !!!

          Коментар


            #6
            Виждал съм 600евро комплекта. Абсолютно не си струва Ако караш някоя S класа може и да си струва, на фиатката недей да се изхвърляш.Сложи си някой хубав комплект бели крушки (филипс например) и си свиркай (лично мнение)
            Fiat Bravo GT -> дзверчето

            Коментар


              #7
              oduh написа:
              Виждал съм 600евро комплекта. Абсолютно не си струва Ако караш някоя S класа може и да си струва, на фиатката недей да се изхвърляш.Сложи си някой хубав комплект бели крушки (филипс например) и си свиркай (лично мнение)
              прав си не очаквах да са толкова скъпи.мислех че ще са доста по евтини!
              Bravo 1.9 TD/100

              Коментар


                #8
                знам , че по дупница докарват разни фарове от няква ланчия с ксенон и ги монтират на всякакви коли цената е около 300 лв
                Cupra Fr

                Коментар


                  #9
                  www.xenonbg.net

                  Коментар


                    #10
                    Винаги съм се чудел защо всички се кефят толкова на ксенона, какво пък му е чак толкова специалното и какво му е предимството ? Понеже е много скъпо и малко хора могат да си го позволят ли ?
                    Uno Turbo RulZz

                    Коментар


                      #11
                      Turbolan написа:
                      Винаги съм се чудел защо всички се кефят толкова на ксенона, какво пък му е чак толкова специалното и какво му е предимството ? Понеже е много скъпо и малко хора могат да си го позволят ли ?
                      Предимството е по-високото КПД и по-бялата светлина (високи цветни температури). Ксеноновите лампи по същество са същите като лампите използвани за улично осветление. Високото КПД означава по-ниска консумация при една и съща излъчвана светлина с халогенните крушки.Високата цена обаче е необоснована и се дължи на чисто пазарния принцип: "Цената на едно нещо е тази сума пари, която някой е съгласен да плати за тази стока."
                      Fiat Ritmo 105TC
                      1600cc 105к.с.

                      Коментар


                        #12
                        А, между другото ксенона вече е "демоде". Бъдещето е в светодиодните фарове.
                        Fiat Ritmo 105TC
                        1600cc 105к.с.

                        Коментар


                          #13
                          johnfound написа:
                          А, между другото ксенона вече е "демоде". Бъдещето е в светодиодните фарове.
                          Диодни стопове (мигачи и т.н.) да, но Диодни Къси и Дълги светлини... няма да стане скоро.

                          Коментар


                            #14
                            Petrov написа:
                            Диодни стопове (мигачи и т.н.) да, но Диодни Къси и Дълги светлини... няма да стане скоро.
                            Що бе, те ти схема да си направиш сам Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
                            Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
                            Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

                            Коментар


                              #15
                              Това да не е схема за фарове на детска количка с пружинка.
                              125s/1600ccm/100ps

                              Коментар

                              Working...
                              X