Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT BRAVA 1.9TD - ПРОДАДЕНА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT BRAVA 1.9TD - ПРОДАДЕНА

    Продава се Фиат Брава 1.9 турбодизел - 100кс. Цена 5900,1996г,ниво на оборудване ЕL, климатик, сменени ремъци и ролки, консумативи.Пробег 80500 км. Към колата има червен и син ключ.Телефони за връзка Съжалявам,че някой колега от форума не я взе.Колата наистина беше перфектна!!!
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    #2
    е това е супер готина колица, ако бях я видял преди година когато взех темпрата щях да сега да карам брава, но уви, дано скоро да събера кураж и парички и да си взема нещо като тази колица или поне подобна, но дано да е в такова перфектно състояние ами новият собственик ще е егати късметлията
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    Коментар


      #3
      phoenix написа:
      е това е супер готина колица, ако бях я видял преди година когато взех темпрата щях да сега да карам брава, но уви, дано скоро да събера кураж и парички и да си взема нещо като тази колица или поне подобна, но дано да е в такова перфектно състояние ами новият собственик ще е егати късметлията
      Колата наистина си заслужава и наистина е на оригинални 80 хил. и нещо километри.Бих я взел, но Бравата не ми е удобна, а и там където работя ме устройва по-малка кола.
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар

      Working...
      X