Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

умишлено или не

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    умишлено или не

    как мислите това на квалификацията поредната мръсотия на най великия пилот ли беше или както той е казва "просто пилотска грешка".
    UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

    #2
    На мен ми се стори, че му блокираха задните колела... видя се, че колата оставя диря когато я показаха от камерата отгоре. В противен случай би било доста мръсничко, но все пак нищо ново от страна на шумахер.
    Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
    Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

    Коментар


      #3
      спокойнонаказан еще стартира последеннарочно или не - според правилника стюардите могат да го накажат - т.112 и 116
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        В правото си и аз да изразя мнение ще кажа, че това не беше умишлено!Шумахер е човек, който е постигнал всичко, за което може да мечтае един пилот от Ф1, затова едва ли му е е нужно да доказва каквото и да било по такъв начин!
        Истината е някъде там...

        Коментар


          #5
          Не съм гледал какво е станало сега, но М. Шумахер играе нечестно винаги когато може. Оценявам че е много добър пилот, но го мразя за тези подли трикове, които е правил през годините. Не си спомням някога да е бил джентълмен на пистата.

          Коментар


            #6
            daley написа:
            Не съм гледал какво е станало сега, но М. Шумахер играе нечестно винаги когато може. Оценявам че е много добър пилот, но го мразя за тези подли трикове, които е правил през годините. Не си спомням някога да е бил джентълмен на пистата.
            Няма такова нещо - джентълмен на пистата и никога не е имало! Сена джентълмен ли беше?
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #7
              аз до колкото видях ми се стори, че проблема беше в предна дясна гума, нещо не и се завиваше много. много е трудна да се каже дали е било нарочно, за мен по скоро не. но трябваше да го накажат и това е вече факт. даже наказанието е доста сурово, по справедливо щеше да е ако го бяха наказали само с 10 места.
              UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

              Коментар


                #8
                kiro_of_the_day написа:
                daley написа:
                Не съм гледал какво е станало сега, но М. Шумахер играе нечестно винаги когато може. Оценявам че е много добър пилот, но го мразя за тези подли трикове, които е правил през годините. Не си спомням някога да е бил джентълмен на пистата.
                Няма такова нещо - джентълмен на пистата и никога не е имало! Сена джентълмен ли беше?
                Едно е спортна злоба , съвсем друго - селски тарикат :P А Шумата е именно такова тарикатче с тънки сметчици и мръснишки фатки и чалъми. И ако живееше в някое село на Балканите или в Тирол, щеше да мяза на те тва тук Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 За мое огромно съжаление състезанието не можах да го гледам , но гледам, че Алонсо дърпа в класирането
                Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

                Коментар


                  #9
                  Пак му подариха победа на тоя смешник алонсо Шумахер показа какво може от последен 5 ти за разлика от другия велик пилот на рено Фиси дето щеше да си остане там от кадето тръгна добре че отпаднаха няколко пилота и добре че с тия сини знамена подведоха доста пилоти да го пуснат пред себе си и той най нагло се възползва от тва Да не говорим за джентълмеството му когато задържа Райконен 2 секунди след като пусна Алонсо Нямам думи Но нека се радва момчето. Догодина само ще си мечтае за стълбица, а Райконен йивот и здраве ако влезе в Ферари ще получи най сетне това което заслужава

                  Коментар


                    #10
                    Питам се още и по колко им плаща Рено на тия смешници коментаторите по БТВ та те неща които ги пиши на екрана не могат да прочетат правилно за другото кво да говорим.

                    Коментар


                      #11
                      stenli написа:
                      Питам се още и по колко им плаща Рено на тия смешници коментаторите по БТВ та те неща които ги пиши на екрана не могат да прочетат правилно за другото кво да говорим.
                      симпатизират хората :D "единствено Монтоя е на 15 сек, останалите са на над 50 - какво каране от Алонсо" - и това изказване след като, 3-ма от шестицата отпаднаха :D мисля, че Микеле ще се откажеи на негово място идва Кими - сигурно му е писнало на човекане може кола от топ тим да прегрее, след 2 обиколки в бавно темпо
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #12
                        Според мен не е било нарочно, а ако е било тактика.. то това е била ужасна тактика (поне като съдим от резултата, а иначе Ферари до сега прилагат винаги перфектна тактика и измъкват максимума от дадената ситуация).Днес Шумахер направи и най-бързата обиколка за цялото състезание, което за мен означава, че щеше да е напълно заслужено и справедливо да стартира от първа позиция в днешното състезание... но от година-две се наблюдава яростна борба на ФИА срещу хегемонията на Ферари-Шумахер.Поне за мен е жалко, че отнеха днес /шанса за/ победата която щеше да приляга в това състезание най-много на Шумахер. Тъй или иначе след като стартира последен(22-ри) успя да достигне до 5-то място, което на пистата в Монако е просто отлично постижение. За мен той бе най-добрия на пистата! По въпроса дали Шумахер е селски тарикат - ако беше такъв нямаше да спечели шампионската титла.. камо ли да го направи това 7 пъти! Тарикатчетата ги прецакват бързо и безславно... Шумахер просто е пилот от класа и на никой не цепи басмата! Що се отнася до Кими.. там проблема ми се струва бе за това, че караше прекалено близо до Алонсо и болида му се "охлаждаше" с горещата струя от болида на Алонсо. Странно е, но поне да се учи от Шумахер и да гледа как той в подобни ситуации изостава със секунда-две и стои на прилично разстояние, а когато смята да атакува се доближава до пилота пред него на 0.35-0.5сек и атакува.. но никога не стои зад пилота пред него на 0.3-0.6 секудни през цялото състезание.. още по-малко когато пистата е като тази в Монако... Кими просто прегоря и "изпържи" болида си.. а и не мисля, че ако го вземат във Ферари ще бъде първи пилот
                        FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                        Коментар


                          #13
                          stenli написа:
                          Пак му подариха победа на тоя смешник алонсо Шумахер показа какво може от последен 5 ти за разлика от другия велик пилот на рено Фиси дето щеше да си остане там от кадето тръгна добре че отпаднаха няколко пилота и добре че с тия сини знамена подведоха доста пилоти да го пуснат пред себе си и той най нагло се възползва от тва Да не говорим за джентълмеството му когато задържа Райконен 2 секунди след като пусна Алонсо Нямам думи Но нека се радва момчето. Догодина само ще си мечтае за стълбица, а Райконен йивот и здраве ако влезе в Ферари ще получи най сетне това което заслужава
                          ако някой е подарил победата на алонсо то това е самият ШУМИ.нормално е шуми да стане поне 5 - ти, все пак е най - добрия и кара 2 - рата най - добра кола.ако шуми се откаже и няма нищо общо с ферари се съмнявам, че райконен може да развива колата дори на половина от това на шуми. изтече инфо, че след края на тазгодишния шампионат ще се оттеглят още рос браун и жан тод. ако всичко това се случи май и влизане в 3 - ката ще е мираж. истината до момента - шуми е най - добрия, но ферари - не.колеги, нека не изпадаме в излишни спорове, много се отдалечихме от темата.
                          UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

                          Коментар


                            #14
                            everton написа:
                            нормално е шуми да стане поне 5 - ти, все пак е най - добрия и кара 2 - рата най - добра кола.
                            в ръцете на Шуми - това е най-добрата колаако Шуми се откаже, и на Алонсо в Мерцедес не му провърви и Кими не е във Ферари - тогава 2007 ще е много интереснаако Кими не отиди в Рено все пак :D защото Флавио догодина ще го закъся якоФиси кара като посредствен пилот
                            2015 Renault Megane Expression GT
                            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                            Всичко за FIAT Bravo 2007

                            Коментар

                            Working...
                            X