Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам спешно:5 цилиндров 2.0 20клапана турбо от волво 850

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам спешно:5 цилиндров 2.0 20клапана турбо от волво 850

    Здравейте колеги, продавам един двигател който беше за проект, но за най-голямо съжеление поради финансови затруднения трябва да се разделя с него. Двигателят е от волво 850. 230 конски сили 5 цилиндров 20 клапана.Към него има всичко без една биела и трябва да му се купят лагери и сегменти. Има всичко налично мотора, просто е разглобен но всичко е подредено и налично, турбото е на малко километри.Цена без коментар 400 лв! СПЕШНО 0890-14-21-06 НИКИ

    #2
    300 лв

    Коментар


      #3
      И бартер за всичко което предложите, може и за кола с доплащане от моя страна, зависи от офертата. Кой квото се сети и му дойде на акъла да предлага.

      Коментар


        #4
        Бензинка ли е двигателя ????

        Коментар


          #5
          mimo_8 написа:
          Бензинка ли е двигателя ????
          Разбирасе колега.

          Коментар


            #6
            дай ми снимки на лични

            Коментар


              #7
              Най-вероятно ще мога, днес по-късно, най-късно утре през деня.Поздрави!

              Коментар


                #8
                Засега е запазен до 24 ти този месец.

                Коментар


                  #9
                  2.0 20в турбо

                  колега този мотор може ли да се сложи на фиат браво много искам такъв мотор ама тези на фиат под 2000лв не могат да се пипнат

                  Коментар


                    #10
                    Мотора пак е в продажба, колегата излезе не сериозен.... Може разбирасе, даже мога да ти кажа кой ще ти го насади- имам познати. Мотора е за основен ремонт.Цената му вече е окончателна 300 лв с турбината или 200 лв без нея. 0890-14-21-06 Ники

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12
                        Мераклии ??? http://media.snimka.bg/5639/017533537.jpg?r=0Набил съм почти 5 пъти повече пари от тази която му искам.... Още снимки:http://nik4ooo.snimka.bg/tuning/2105...41892.17533537

                        Коментар

                        Working...
                        X