Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам от пунто : брони ДЖАНТИ калници и др за неща от ГТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам от пунто : брони ДЖАНТИ калници и др за неща от ГТ

    Имам някой останали неща от пунтото разни ламарини ..., ПРЕДНА БРОНЯ , КАПАК , КАЛНИК ДЕСЕН , ДЯСНА ВРАТА , ЗАДНА БРОНЯ , ГРЕДИЧКА МЕЖДУ РОГАТА ОЧИЛАРКАТА и има 2 врати от гт , , задел казак от ГТ , стопове, и разни други ламарини ако на някой нещо му трябва питайте.. ПРОДАВАМ ДЖАНТИ 15ски с 4 хубави гуми барум 195/50/15 4по98 , абартова серия 7ж цена 350 лв , джантите не са криви или заваряни до 180 лично съм ги тествал .. не бият и не вартят ляво дясно ! стокови пружини от пунто ГТ километраж от ГТ километраж от Спортин с бели спеедери табло от ГТ с еир бега което е разни пласмаси 3 фара 2 десни 1 ляв - десните са 2 секционен и едно секционен Генерация ИМАСАФ катализатора (ако има нещо ) средното гърне и крайното гърне с тръби Ф 60 , ЦЕНА - 60 лвПомпа на АБС от ГТ2 (блъснато беше) - 50 лвВоден радиатор който сълзи от някаде, мисля че с прахче може да се оправи дадоха ми го бонус с колата някой ако му върши работа 30 лвМоторче за чистачките - 20 лвМини спойлерче за тавана - 10 лвСпирачен апарат ляв с лек луфт - 15 лв (ГТ)радиатор на климатика с кондензатора - 60 лвкомпресора на климатика с ролката - 100 лвКОМПРЕСОРА И РАДИАТОРА И ВС ТРАБИ , РОЛКАТА и ВС за 150 лвчасти за браво, брава , марея ,фар десен валео - 20 лв с счупени щипки и е направен с планкифар ЛЯВ ДЕПО чисто нов купуван 2 месеца употребяван 50 лв1ГУМИ ЪНРОЯЛ 195/50/15 грайфер 5/6 ммедната е срязана може предполагам да се залери . тогава минах през една дупка и беше ноември месец и след туй сложих зимните , а след това взех друга кола с др цолаж гуми и тия останаха ЦЕНА 40 лв2.БРИДЖСТОУН 225/50./15 грайфер 3 ммострани са опирали леко в калника по 10 лв на бройка Smileтелефон 0883451822скупе : s00rry
    Прикачени файлове
    ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

    #2
    хайде на някой не му ли трябва барче за пунтото има го ... ,скоростна кутия за уно 1.3 турбо с полуоските барабар , задни капаци за пунто преден капак предна броняврати лява дясна задна броня стъкла :пласмаси хайде на тънканата
    ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

    Коментар


      #3
      кори на вратите за двувратка имаш ли

      Коментар


        #4
        stefcho_sm написа:
        кори на вратите за двувратка имаш ли
        не нямам брат точно корите ще ми трябват
        ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

        Коментар


          #5
          Роска кажи хубава цена за барчето :D
          Пунтак 1.1 с лека измама под капака

          Коментар


            #6
            uBoy написа:
            Роска кажи хубава цена за барчето :D
            иво обади се ще измислим за тебе нещо тънко
            ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

            Коментар


              #7
              добавям и едно антикрило за продан цена на лични! рядко срещано издание ... някой снимка на джантите
              Прикачени файлове
              ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

              Коментар


                #8
                ето някой друга снимка по отдалеч как седи
                Прикачени файлове
                ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

                Коментар


                  #9
                  добавям и този килметраж от спортинг с бели циферблати 30 лв :P
                  Прикачени файлове
                  ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

                  Коментар


                    #10
                    А на пружините каква им е цената и има ли разлика между тези на обикновено пунто в смисъл дали колата ще се снижи и с колко горе долу?

                    Коментар


                      #11
                      Кулера и гумените колена?Цена?

                      Коментар


                        #12
                        PB 5989 MP написа:
                        Кулера и гумените колена?Цена?
                        колега кулера не го продавам ..., а на другия колега по принцип мисля че са по ниски от обикновенните с малко но пък имат различна твърдост прожините ще погледна днеска и ще ти кажя
                        ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

                        Коментар


                          #13
                          zdr

                          колега, пишеш че имаш вратите, аз искам да купя само страничните огледала от тях...а и ми трябват точно този цвят..пиши една цена ако ги имашпоздрави
                          тежък е животът лек...

                          Коментар


                            #14
                            колега имам само дясно ..., огледало лявото замина 20 лв , ама има едно парченце боя което го няма отдолу даже неска го гледах , и даже днес разбах че не е ел колеги добавям дясна врата десен калник задна врата (3та) броня с малкия въздуховод прозорци имам 2 броя малките който са
                            ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

                            Коментар


                              #15
                              ИМАШ ЛИ НЯКОИ МАРКУЧИ ПО ДВИГАТЕЛЯ НА 1.4 Т АКО ИМАШ ПИШИ

                              Коментар

                              Working...
                              X