Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам 100 неща за фиатове

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам 100 неща за фиатове

    понеже се понатрупаха пиша какво имам и някакви примерни цени, могат да бъдат напълно променени, особенно при покупка на няколко неща от списъка други мога да ги дам подарък:1.запалка-подарък към някое от нещата. 2. карбуратори имам 2 броя. един от лада/слагал съм го на уното/ и един оригинален за уно 60 с стара маска. на фиатския не съм сигурен за състоянието му, мога да проверя при интерес. съптветно и цената ще зависи от състоянието3. пластмасата под кормилото за уно старата маска. най-вероятно подарък към нещо ще мине. имам и огледало за уно стара маска, не му работи копчето. също подарък май ще иде.4. акумулатор. не знам дали е действащ и колко би изкарал, мога да проверя-ще го заредя, ще го сложа на колата и ще покарам 2 дена. ако някой се интересува.... мисля 44 ампера беше. старт! по договаряне, 10 кинта ако си работи нормално смятам ще е добре за всички.5. спирачна помпа за фиат темпра 1,6. изглежда е оригиналната знам ли. не мога да видя марката на нея, но не съм се и старал много. ако има интерес ще се напъна. свалил съм я от моята кола, защото нямах задни спирачки. сложих си чисто нова и пак нямам задни спирачки. т.е. помпата е ок. проблема е другаде при мен, пък и предпочитам да съм си сменил помпата. купих си от евро 07 метели за 54 лв преди около 2-3 седмици. смятам, че цена 15-20 кинта за работеща такава е добра. всеки сам си преценява дали да сложи 2 употреба. не мога да кажа на колко време е просто така взех колата.6. карбуратор за темпра 1,6. взех го от колега от форума с идеята да си го монтирам на моята, но в последствие се отказах и реших да с оставя моно-инжекцията. купих го за 30 кинта, което е добра цена, навсяъде сса ми искали поне 50. давам го за 30. изглежда читав, дори доста, но не съм успял да го пробвам. предполагам, че работи добре, взел съм го от пъгси и не ми се вярва да ме метне7. накладки задни за уно стара маска. за съжаление 2 броя, възможно е да намеря и друготе 2 ама май съм сменил само от едната страна навремето. купих ги преди година от т и н кар на гоце делчев, че са ми близо. кутията я няма и съответно не мога да кажа марка, на тях пише някви глупости ако се интересувате ще се загледам. цена 5 кинта. ами май това е. приемам всякакъв вид бартер за нещо за темпра или крома, както и всякакви комбинации от покупки съпроводени с намаления. абе гледам да се оттърва, така че предлагайте ако имате интерес.
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    #2
    Джанти

    Давай металните джанти 13".. къде си в София?

    Коментар


      #3
      Re: Джанти

      ogo___ написа:
      Давай металните джанти 13".. къде си в София?
      http://snimka.bg/album.php?album_id=30964 тук могат да се видят джантите. давам ги както съм ги описал в темата-т.е. отлична джанта с отлична гума и подарък към нея крива джанта /за чук/
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        има леки промени в точка 1. и точка 2. от първото мнениe
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          добавям и аларма бош. така си дойде колата с нея от белгия. на моята кола нямаше вързан шоков датчик или някви такива, не разбирам и не мога да кажа има ли такива възможности. задействаше се единсвено при отваряне на врата. в момента нямам възможност за снимки, но прилича на тази http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=6564 на външен вид. не е кой знае какво , все пак е свалена от кола 87 год., но си бачкаше перфектно даже ме е спасявала 2 пъти и сега бих си я сложил, но имам вече монтирана
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            Аларма

            Алармата с дистанционно ли е? Управлява ли централно?... и естествено цена?

            Коментар


              #7
              Re: Аларма

              ogo___ написа:
              Алармата с дистанционно ли е? Управлява ли централно?... и естествено цена?
              не нее с дист. дали управлява централно не мога да кажа, моята нямаше централно. пък цена колко да е 15 кинта смятам е добре, ако ли не ще си я сложа в къщи
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #8
                моля модераторите да поразкарат излищните мнения, аз всичко ще си отбележа в 1-то мнение, ще добавя и няколко неща.
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #9
                  pakumba написа:
                  моля модераторите да поразкарат излищните мнения, аз всичко ще си отбележа в 1-то мнение, ще добавя и няколко неща.
                  мерси мерси джантите са продадени
                  Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                  Fiat Bravo'97 1,6 16v
                  Fiat Tempra'91 1,6 mono

                  Коментар

                  Working...
                  X