Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Браво ХГТ 1996г. на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Браво ХГТ 1996г. на части

    До момента са продадени:СалонВоланВъншни накрайнициБлок+глава ( само с изпускателния колектор, рейки.. дебитомери и т.н стоят ) Предни дисковеЗадни апарати ФаровеДесен стопПредна броняХалогениРингове за халогениКилометраж Споилер на багажникаДжанти с гумиВсичко друго е налично по колата 0885355596 или skype: volcane16v

    #2
    .

    Предните амортисьори как са ? състояние цена..?
    Fabbrica Italiana Automobili Torino
    F I A T - BraVo 2.0 20V HGT 97
    F I A T - Uno 0.9 85 500 000 km dvg железо! Вече с 1050 кубика Abarth 70 hp
    F I A T - CoUpe 2.0 16V LE Style

    Коментар


      #3
      Нямат забележка, 60лв

      Коментар


        #4
        Колега интересува ме салона какъв е ако може една снимка на цвета и по конкретно шофьорската седалка ми трябва ! както и копчетата за ел.стъклата!
        FIAT Bravo 1.9 jtd 105hp 1999g

        Коментар


          #5
          Колега салона беше кожен, но както съм написал е продаден.. копчетата за ел. стъклата стоят и работеха до последно

          Коментар


            #6
            Какъв цвят е колата? Предната маска стои ли? Цена?
            Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
            Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

            Коментар


              #7
              Светло син цвят е колата, стои предната маска цена предложи на лично Към Продадени : Хидравлична помпаИмам и задни спортни пружини ФК червени от комплекта 35/40

              Коментар


                #8
                Оборудван Дросел - Продаден

                Коментар


                  #9
                  Двойната шайба на пистовия ремък - Продадена

                  Коментар


                    #10
                    Дебитомер - Продаден, Праговете пътуват утре

                    Коментар


                      #11
                      предполагам е 147-то ХГТ маркуча където е на дросела и дебитомера здрав ли е и цена ? и термостат-а работи ли като хората и цена и за него
                      Fabbrica Italiana Automobili Torino
                      F I A T - BraVo 2.0 20V HGT 97
                      F I A T - Uno 0.9 85 500 000 km dvg железо! Вече с 1050 кубика Abarth 70 hp
                      F I A T - CoUpe 2.0 16V LE Style

                      Коментар


                        #12
                        Маркуча стои но е закъсан на едната гънка, термостатът съм забравил да напиша че е продаден Впрочем продавам, силиконови колена ( сини ) и доста още авто джунджорий.. блоу-офи, и доста неща още за силов тунинг

                        Коментар


                          #13

                          Коментар


                            #14
                            Хайде колеги, имам доста останали части Цял заден мост, без апаратите Задна броня светло синя с много леки забележки Почти всичко по интериора без салона с коритеПатеричка Казанчета всички, без това за чистачкитеЕл. машинки за стъклата Стъкла Всмукателен колектор, дюзи с рейка и бензинов регулатор Датчик за темп. на входящия въздух Шофиорски стопЗадна врата без антикрилотоРейка в добро състояние Свещи Бош Супер + И много други части за които немога да се сетя в момента... като полуоски, карета и т.н Цените са антикризисни

                            Коментар


                              #15
                              :P

                              Коментар

                              Working...
                              X