Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За и против фиат браво 1.6 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За и против фиат браво 1.6 16V

    в момента карам астра 1.4 16V оригинално турбинирана/няква поръчкова е/ ,но като покарах тоя уйкенд едно браво 1.6 16 вентила, ми хареса доста как върви, не че астрата върви по-малко дори напротив, но вече ми омръзна . Та се чудех кво да правя . От страна на окачването и на двигателя със астрата съм нямал никакви проблеми. двигателя го карам със пълна синтетика на кастрол-тхт и за 14500 пробег имам разход на маслото около 200-300 грама /като сметнем че гарнитурата на картера и капака на разпределителния вал са за смяна и фърля масло като за световно.С ходовата част никакви проблеми нямам сменил съм 2 маншона за 2 години и нищо друго/освен накладките тях ги моря много / та гледам в тоя форум много фенове на марката и искам да попитам струва ли си да го продавам моето чудо и да зема едно браво sx ,чувал съм много кофти работи за фиат ,за окачване ,двигатели но много ми харесва фацата ,носи много тунинг, а аз това искам . благодаря предварително за отговорите ви :D
    В момента карам астра, но искам бравооооо

    #2
    тук можеш да намериш дотса инфо:http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...opic.php?t=621

    Коментар


      #3
      Струва си разбира се от магаре да се качиш на кон. Аз карам Brava 1.6 16V. и то доста години вече и не съм имал сериозни проблеми.
      Почиствам пътни знаци.

      Коментар


        #4
        Благодаря за отговорите, а да попитам още нещо за тоя двигател 1.6 , 16 вентила. някои от тях са 103 коня, други 90. По какво се разбира колко коня е двигателя всъшност???
        В момента карам астра, но искам бравооооо

        Коментар


          #5
          Браво...

          ivovelikov написа:
          Благодаря за отговорите, а да попитам още нещо за тоя двигател 1.6 , 16 вентила. някои от тях са 103 коня, други 90. По какво се разбира колко коня е двигателя всъшност???
          По кода на двигателя-първите осем знака от номера:182 А4000-76KW /103hp182 A6000-66KW / 90hp
          Ex. Grande Punto Driver

          Коментар

          Working...
          X