Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Много неприятна случка (тежка катастрофа) на Вакарел

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Много неприятна случка (тежка катастрофа) на Вакарел

    Леле какво се се случило?Кога ще се ходи на там дано да е след 19.30 за да мога и аз да дойда!Дано всичко да е наред!
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Ужас Mitko разкажи какво се е свучило

    Коментар


      #3
      разгледах снимки кофти работа

      Коментар


        #4
        Късмет

        Както се казва: "Малкия Дявол..."Дупките са първопричина за катастрофата. Но пък заради тях се е карало по-бавно...
        Добри Божилов
        www.komentari.com

        Коментар


          #5
          Предай му кураж от всички от форума. И още утре го чакаме жив и здрав тук.

          Коментар


            #6
            Няма ли някой от нашите във форума адвокат и на копелетата от пътното или общината в зависимост от това чий е пътя да им се тресне едно дело.А така също и това да се каже на медиите.Във вчерашните или петъчните вестници имаше доста голяма статия за дупките по пътищата!!!!!Радвам се,че всичко е минало без сериозни последствия за момчетата.
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар


              #7
              Снощи бяхме при него в Окръжна болница. Настанен е за наблюдение, изглежда много добре, в сравнение с очакванията, гледайки снимките. Притеснен е от случилото се, но здравословно е добре. Има натъртвания и малко трудно се движи. Ще го изпишат след два дни. Малко съм потресен от случилото се, снощи беше тежък момент до влизането в отделението и все още неосъзнали какво се е случило. Не искам да анализирам кой е виновен, кой не, но мисля че тази история трябва да е за урок за всички нас....почти всички, които са били там са сред най-близките ми приятели. Да благодарим на господ че всички са здрави и че Типо-то е сред най-сигурните автомобили. За справка - снимките.

              Коментар


                #8
                Дано се възстанови напълно! Дядо Господ очевидно е бил с вас.

                Коментар


                  #9
                  Най-важното от всичко е че хората са добре. А за колата - майната му - сега ще има повод да си вземе Браво
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #10
                    Точно така, emdless/а да се оправя и да не се притеснява за колата...станалото станало само той да е добре.
                    #FiatBg

                    Коментар


                      #11
                      Като гледам колата тръпки ме побиват, слава богу, че е жив и здрав. Бързо възстановяване му пожелавам.
                      Фиат Типо 1.4 DGT, карбуратор

                      Коментар


                        #12
                        Razmina ni se .... tozi pat

                        Стани е добре, ще се оправи....Днес го изписват. И дано това е поука, както за него, така и за всички нас, шофьорите по пътищата.....

                        Коментар


                          #13
                          Лелеее, ужас!Добре е че всички са добре и няма сериозно пострадали!Онзи ден шефа ми щеше да се размаже в един ТИР-но лошото е че и аз бях с него в колата,а имаше и още двама човека!!!!10 мин. след това се създаде същата ситуация.По неразумен шофьор от него не съм виждал.Предупредих го, че не ми пука ,че ми е шеф следващия път ще го помоля да спре и ще сляза от колата, при които думи, той ми се извини и каза че няма да се повтори!А трябва ли нещо страшно да се случи, че той наистина да си вземе поука...
                          SKODA 105L '78
                          PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                          FIAT 126p '89
                          TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                          GRANDE PUNTO 1.2 '06

                          Коментар


                            #14

                            Коментар


                              #15
                              Слава Богу че няма лоши последствия...за хората де, за колата явно има...Показах снимките на жена ми да види, че се вози в (сравнително) сигурен автомобил...

                              Коментар

                              Working...
                              X