Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Газов инжекцион B-Gas

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Газов инжекцион B-Gas

    бил италиаснки много известен, цена 920 лв без работа, 1300 лв с работа ми обявиха на следната обява, някой чувал ли е и има ли опит с тази марка? Продавам АГУ ГАЗОВИ ИНЖЕКЦИОНИ ЗА 4, 6 И 8 ЦИЛИНДРОВИ БЕНЗИНОВИ ДВИГАТЕЛИ 920 ЛВ. - 4 цил. 02/873 44 82 , 0888 84 32 22, Тел.: 0888 84 32 2, e-mail: nobus@ mail.bg
    ex Fiat Bravo GT

    #2
    Сайтче нещо нямат ли? Къде ги откри?
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      в малките обяви на mobile.bg
      ex Fiat Bravo GT

      Коментар


        #4
        нещо му е много ниска цената аз имам същия и беше 1900 лв за 5 цилиндъра а за 4 е 1600иначе имах проблеми с нактройките но това не е от инжекциона а от майстораако си го купиш мога да ти дам софтуер и кабел за настройки а ако разбираш и смяташ да си я сложиш сам имам и схемата за поставяне тази цена от 1300 за 5 6 8 цилиндъра ли е или за 4

        Коментар


          #5
          значи цените са за 4 цилиндъра 920 без монтаж или 1300 с монтаж, на мен ми се виждат доста апри за монтаж, но пък сам не бих се оправил..., още мисля по въпроса и събирам мнения за маркатаP.S.знаеш ли в София в кои сервизи монтират таза марка газов инжекцион за да мога да мина да попитам някои неща
          ex Fiat Bravo GT

          Коментар


            #6
            аз съм с такъв но е за 5 цилиндъра няма проблем само майстора да разбира те с тази електроника са повечето AEB само чи искай fast инжектори иначе цената е много добра нормално му искат 1600гледай да вземеш подходящия размер инжекори че иначе ще имаш проблем

            Коментар


              #7
              http://www.fobos-bg.com/index.php?l=3.139това също се оказва интересен вариант, Българска разработка, пише доста любопитни неща, предлат хората дори различни настройки чрез превключвател в купето - Икономичен, Нормален и Спортен режим, досега не бях срещал друг газов инжекцион с такива функции, 1100 лв крайна цена, но монтажа е в Плевен само засега, до 1-2 седмици чакам отговор за възможността за монтаж в София
              ex Fiat Bravo GT

              Коментар


                #8
                Тия пичове в Плевен ги знам, водят се за едни от добрите при поставяне на газовите. А това за настройките на режима на каране го имат всички инженкциони, но само при някои може да се прави от купето, за други е нужен лаптоп и софтуер. BRC инжекциона дори се "самообучава" - настройва се сам в зависимост от стила на управление на колата, ако даваш повече "ръчка" повече върви.Много е яко че вече и наши фирми правят опити за пробив на пазара на газовите инжекциони, преди година нямаше инжекцион за под 2000 лв, сега 1100 звучи съвсем добре.
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                http://forum.fiat-bg.org

                Коментар


                  #9
                  имам въпрос към хората с газови инжекциони-преди време като проучвах възможностите за обикновена газова майсторите ми казваха че ако сложа не е препоръчителни да карам във високи обороти щото било по-вероятно да направи детонация....бла бла, та с газов инжекцион мога ли спокойно да подминавам 6000 оборота и запазва ли се прекъсвача тъй като по-някой път се заплесвам в пътната обстановка и я изпускам да удари прекъсвач...?
                  ex Fiat Bravo GT

                  Коментар


                    #10
                    ivo098 написа:
                    щото било по-вероятно да направи детонация....
                    1. Никога не съм чувал кола на газ да има детонации - при 105 октана е малко трудно.2. Колкото са по-високи оборотите, толкова по-малко вероятно е да се появят детонации.
                    Fiat Ritmo 105TC
                    1600cc 105к.с.

                    Коментар


                      #11
                      детонаций стават и на газ , ама явно нещо не са обяснили ,щото е много трудно да се направят(с неподходящи свещи или с такива с много нагар ,който е се е нажежил от пълна газ например...)
                      типо 1.4 карбуратор вечеCNG(бившо)
                      хюндай акцент 1.5 CNG
                      киа каренс +метан

                      Коментар


                        #12
                        Колеги има ли някой с БРАВАО 1.6 с пластмасови колектори на газ или метан.

                        Коментар


                          #13
                          @ ivo098Не няма ограничение и вдига оборотите до колкото може или до колкото и стигне газта.
                          Настоящата - Ford Focus ST
                          Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
                          Франкенщайн - R.I.P.
                          Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

                          Коментар


                            #14
                            В общи линии няма грижи с пласмасовите колектори, аз съм с такъв.
                            ex. Fiat Marea 1.6 16 - 1999
                            Mazda 6 2.0 Petrol GY 2006

                            Коментар


                              #15
                              при мен прекъсвача си работи стига до 7000 и прекъсва както на бензин но това е нормано защото газовия инжекцион взима данните от бензиновия

                              Коментар

                              Working...
                              X