Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Филтри

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Филтри

    Колеги, мисля да сменям въздушния и поленовия филтър на Бравото и искам да питам "FILTRON" дали са хубави защото са на доста добра цена - въздушния е 10,06лв., а поленовия е 9,82лв. Но нещо ми се струват много евтини! Какво ще кажете?
    Fiat Bravo 1.6 16v 103hp with K&N sport air filter

    #2
    Аз си смених моите преди година с Filtron.Те май са полски,ама някаква огромна разлика от останалите не съм усетил.Още повече ,като ги сменяш всяка година,едва ли е толкова важно ,че са полски.
    Fiat Croma 1.9 MultiJet 120 hp

    Коментар


      #3
      филтри...FILTRON

      FILTRON са полски, но фирмата е собственост на американския концерн DANA-Corporation ,изделията имат сертификат по ISO9001-мисля това е достатъчно/не е реклама !/Аз самият ползвам тези изделия и сега, и на старата си кола -без забележки!Като се погледнат и на външен вид изделията са качествени-за евтино не са евтини,просто цената е нормална...Ползвал съм и други марки...Е има и по-евтини,и по скъпи от тях...като не всички са сертифицирани по ISO 9001
      Ex. Grande Punto Driver

      Коментар


        #4
        Re

        Благодаря ви за мненията! Ще сложа FILTRON пък ще видим
        Fiat Bravo 1.6 16v 103hp with K&N sport air filter

        Коментар


          #5
          Повярвай едва ли ще усетиш разлика ако си с друг. Слагай и не му мисли

          Коментар


            #6
            Това за филтрите че ги сменяш всяка година е вярно и не е чак от толкова голямо значение какъв ще бъде.Аз моя си го сменям на всеки 6 месеца дори!А отностно това за ISO-то не означава че изделието е качествено-това показва как се води документацията във фирмата-което се досещате е малко по-далечко от производствените линии.
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              #7
              По отношение на филтрите - сменям ги при всяка смяна на маслото /без поленовия/, това прави 4месеца.По отношение на ИСО 900n - това означава единствено че си водят надлежно документацията и са заплатили на сертифицираща организация.

              Коментар


                #8
                Аз моя също си го сменям при всяка смяна на маслото, а иначе от време на време го издухвам със сгъстен въздух като си помпам гумите.
                SKODA 105L '78
                PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                FIAT 126p '89
                TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                GRANDE PUNTO 1.2 '06

                Коментар

                Working...
                X