Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

2 000 000 Fiat Palio

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    2 000 000 Fiat Palio

    Юбилейният двумилионен представител на модела Palio на Fiat беше произведен във фирмения комплекс на италианската марка в Бетим, Бразилия. Автомобилът е оборудван с 1.4 литров двигател и е представител на серията "30 години", с която групата отбелязва трите десетилетия дейност на бразилския комплекс.Fiat Palio се произвежда в пет държави- Бразилия, Индия, Китай, Турция и Южна Африка. Общата цифра на на продадените представители на серията 178, в която влизат както Fiat Palio, така и Palio Weekend, Siena и Strada, възлиза на над 3.5 милиона автомобила.
    Прикачени файлове
    Типо 1.6

    #2
    Колко рядко в този форум се пише за модела Палио. А аз за добро или не толкова добро карам точно Фиат Палио Weekend. Доскоро си мислех, че карам най-екзотичната кола в Пазарджик, но вече видях още 2-3 такива и започнах да се успокоявам Пък и щом още 2 000 000 се движат по света, ехеее
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3
      Mitko написа:
      snake написа:
      Колко рядко в този форум се пише за модела Палио. А аз за добро или не толкова добро карам точно Фиат Палио Weekend. Доскоро си мислех, че карам най-екзотичната кола в Пазарджик, но вече видях още 2-3 такива и започнах да се успокоявам Пък и щом още 2 000 000 се движат по света, ехеее
      Едно такова участва в Рали София, но не се представи много добре.
      проблема идва от шофьора и от липсата на финанси :D това го казвам защото е от Севлиево :P

      Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
      Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
      Добло 02' 1.9 D- ех
      Добло 06' 1.3 Mjet -ех

      Коментар


        #4
        манеееее тея се скъсах да ги виждам в Турция ... за една седмица съм видял над 30 ! както имаше и Albea и още доста видове ... Имаше и доста от турската марка Тофаш ... Просто беше фрашкано с фиати, каквито не бях виждал ...

        Коментар


          #5
          Mitko написа:
          Едно такова участва в Рали София, но не се представи много добре.
          Е аз в ралита не мисля да участвам, макар че в интерес на истината обичам високите скорости С моите финансови възможности, които не са особено големи (държавна работа - НАП ...), от колата очаквам най-вече да е здрава, за да не се налага често да се бъркам за ремонти. Засега да чукна на дърво нищо сериозно не се е повреждало по палиото, но пък аз и не съм минал кой знае колко километри с него. Иначе на външен вид много ме кефи, въпреки че в този форум прочетох мнения, че било едва ли не по турски дизайн и др. подобни.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #6
            Незнам дали е турски дизайн ама адски много ме кефи ... Най-вече малката версия ... Комбито не е чак толкова яко, но пак ме кефи ... Просто ако имах пари бих си взел едно такова ... 7000 вървят втора ръка ... И като се замисля, ако събера достатъчно пари бих си го взел ... Завиждам ти, че караш такова ... Между другото имаш ли снимки ? Дай малко да се порадваме Ако не - кажи му характеристиките ... 1,7D ? 1,9 TD ? кажи ...

            Коментар


              #7
              за феновете на *palio * ***avatar***
              Прикачени файлове
              petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

              http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

              Коментар


                #8
                kiler_4o написа:
                Незнам дали е турски дизайн ама адски много ме кефи ... Най-вече малката версия ... Комбито не е чак толкова яко, но пак ме кефи ... Просто ако имах пари бих си взел едно такова ... 7000 вървят втора ръка ... И като се замисля, ако събера достатъчно пари бих си го взел ... Завиждам ти, че караш такова ... Между другото имаш ли снимки ? Дай малко да се порадваме Ако не - кажи му характеристиките ... 1,7D ? 1,9 TD ? кажи ...
                Моето палио е по-скромно: 98 г., бензинов двигател 1.2i, комби. А и цената му е доста по-ниска от 7000 Ще сложа и 2 снимки.
                Прикачени файлове
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  #9
                  колега твоето palio 1,2 i е най търсената на втора ръка в турцйя й даже е по скъпо от 1,6 й 1,4 й тука цената й е не по малко от 11/12 хйлядй
                  Прикачени файлове
                  petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                  http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                  Коментар


                    #10
                    й още нещо,,, 215 коня струва около 250/300 000 евро *abart super 1600*
                    Прикачени файлове
                    petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                    http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                    Коментар


                      #11
                      ето й най новото палйо йзлюпванeто е 2008 годйна доколкото знам като челй носй чертй на гранде пунто
                      Прикачени файлове
                      petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                      http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                      Коментар


                        #12
                        fiat betim palio no. 2000000 :D :D :D
                        Прикачени файлове
                        petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                        http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                        Коментар


                          #13
                          bahricin написа:
                          ето й най новото палйо йзлюпванато е 2008 годйна доколкото знам като челй носй чертй на гранде пунто
                          Харесва ми
                          Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                          Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                          Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                          Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                          Търси се..

                          Коментар


                            #14
                            да найстйна е голям кеф, от 3 годйнй я карам досега доста разлйчнй колй съм пробвал но тазй трансмйсйя й мотор са върха,,,за колйте от тозй клас,,,
                            petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                            http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                            Коментар


                              #15
                              Fire 999 написа:
                              bahricin написа:
                              ето й най новото палйо йзлюпванато е 2008 годйна доколкото знам като челй носй чертй на гранде пунто
                              Харесва ми
                              Кое ти харесва - чергилото или джантите?

                              Коментар

                              Working...
                              X