Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Части от Fiat Brava 1.8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Части от Fiat Brava 1.8

    Тук ще публикувам частите, които продавам. За сега съм свалил няколко неща, утре продължавам с още. Ето какво имам в момента:Километраж - 50 лева снимкиКорите над километража и още една - 10 лева снимкаПепелник със запалка - 10 лева снимкаДухалката от горната част на таблото - 10 лева снимкаЦентралната конзола с врътките за парното, бутоните за климатика и мястото за касетофона - 30 лева снимкаКорпуса, който обхваща километража с духалка и врътка за светлината на таблото - 10 лева снимка2-та предни сенника - 10 лева броя, 15 лева общо снимкаТова е за сега, скоро ще снимам и ще добавя още доста неща. Който иска може да се свърже с мен на телефон 0896305555, skype: mvmrik или да ми пише лично съобщение. От София съм.

    #2
    Има също и акумулатор, който до последно си работеше екстра, ако някой го иска да каже. След малко ще сваляме още неща и ще ги кача горе със снимки. Има ли някой интерес към вратите, защото се чудя въобще да ги свалям ли или да заминат и те с колата. Напълно оборудвани са, с ел стъкла предните и ел огледала.

    Коментар


      #3
      Предните седалки - 30 лева броя. В относително добро състояние са, има леки шевове на 3 места, но почти не личат. Ето и снимки - http://bulshop.eu/modules/catads/ads...ds_id=41Ето и обновения списък на нещата, които продавам. Има още доста, които не съм снимал и добавил, така че ако се интересувате от друго - питайте.Километраж - 50 лева снимкиКорите над километража и още една - 10 лева снимкаПепелник със запалка - 10 лева снимкаДухалката от горната част на таблото - 10 лева снимкаЦентралната конзола с врътките за парното, бутоните за климатика и мястото за касетофона - 30 лева снимкаКорпуса, който обхваща километража с духалка и врътка за светлината на таблото - 10 лева снимкаПредни седалки - 30 лева броя снимка2-та предни сенника - 10 лева броя, 15 лева общо снимкаЗа контакти тел: 0896305555 , skype: mvmrik или ЛС.

      Коментар

      Working...
      X