Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

халогени фарове

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    халогени фарове

    мога ли на FIAT BRAVO да сложа халогенни фарове.
    Bravo 1.9 TD/100

    #2
    по принцип те повечето са си със халогени , но както се досещам твойто е от тези без , което ще рече че бронята ти няма отвори за халогени , незнам дали могат да се направят допълнително , другия вариант е да търсиш броня с отвори което е малко цифромания
    Fiat Stilo JTD ....sold
    Volvo C 70 ....

    Коментар


      #3
      Ако имаш копчето на таблото - 100% може, даже с нож можеш да си изрежеш дупки и отзад трябва и кабелите да ти стоят.Обаче ако нямаш копче на таблото става по-сложно - прекарване на кабели, копче за таблото...пак става. Естествено, халогените трябва да са от браво.
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        май не съм се изразил правилно.Имам халогени. Аз исках да питам дали неможе да си сложа халогенни крушки на фаровете (незнам как се казва) които да светят син цвят. Дано сте ме разбрали
        Bravo 1.9 TD/100

        Коментар


          #5
          Здравейте,искам да направя малко отклонение. Тази тема е много близка до това, което търся но не съвсем точната.Имам Мареа и искам да и сложа халогенни фарове (фарове за мъгла).Инсталацията я имам - електриката не ми е проблем. Самите фарове също ги имам. Под въпрос са ми "гривните" - как да разбера къде точно да изрежа бронята ?Дали е отбелязано от вътрешната страна на бронята мястото на халогенния фар?Как става регулирането на фаровете след монтажа?
          Fiat Punto '95 TD, Fiat Marea '00 JTD, Fiat Stilo '05 JTD, Fiat Brava '96 D, Fiat Doblo '08 MJTD, Fiat Doblo '08 metan, Fiat Multipla '05 metan

          Коментар


            #6
            dvrender написа:
            май не съм се изразил правилно.Имам халогени. Аз исках да питам дали неможе да си сложа халогенни крушки на фаровете (незнам как се казва) които да светят син цвят. Дано сте ме разбрали
            Разбира се, никак правилно не си се изразил. Питаш за едно, а то всъщност става дума за друго. Иначе по втория ти въпрос - можеш и в розов цвят да сложих крушка Н1, ако има дори такъв. Аз на моето браво бях сложил и ксенон. Вариантите ти за слагане са два - под колата да бърникаш или да развиеш самия пръстен с халогена, да го извадиш и да направиш промяната (вторият е по-лесен). Обикновено закрепването за бронята отдолу се развива по-трудно.
            NOW: ???
            Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
            Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

            Коментар

            Working...
            X