Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервиз климатици

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сервиз климатици

    здравейте фенове ,жегите вече взеха да идват и в колата понякога е непоносимо...колата ми е с климатик но има изтичане на фреон от някъде....можете ли да ми препоръчате добър сервиз дето да го тестват и напълнят мерси предварително
    Punto 1.2, ELX MPI

    #2
    и аз търся читав клима-сервиз за ПУНТОТО на жената, ако си открил вече драсни и аз да ги преслушам
    ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
    o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

    Коментар


      #3
      Моя го оправиха на гърба на 7ма поликлиника ...Имаше доста отрицателни мнения за този сервиз, но ми е доста близо и рискувах - засега всичко е точно, но пък е минала едва една седмица.
      Fiat Bravo GT -> дзверчето

      Коментар


        #4
        бях на този сервиз зад 7-ма поликлиника....честно казано не останах доволен.....освен че цената им беше малко височка....а и не бяха много компетентни... .Ситуацията е следната, бях там преди три дена....имаше доста народ но се реших и почаках...по принцип имам проблем със системата...колата от ляво беше чукната и част от тръбичките на климатика липсваха та се надявах да ги посглобят...Ааа...и цените са им височки...90лв за диагностика и пълнене....а отделно 8лв на 100грама....както и да е...Още щом я погледнаха казаха че може да се оправи ама аз да си търся частите....на едно място имаше дупка...една от тръбичките за ниското налягане се беше откъртила....а те не можаха да ми кажат от къде е дупката...предложиха ми да я запушат с нещо...направо си тръгнах...Но намерих един много читав сервиз.....хората наистина си разбират...цялата система на действие на климатика ми обясниха....дори ремонти извършват.....диагностика, смазка на компресора и пълнене само за 65лв...и гаранция дават...Направи ми впечетление че все скъпи коли ремонтират....сервизчето е малко забутано...но лесно се намира. Намират се на "Цар Борис 3" № 272
        Punto 1.2, ELX MPI

        Коментар


          #5
          Ето Ви един читав сервиз.Аз лично не съм ходил, но много колеги от Lancia са страшно доволни!http://www.lancia-bg.com/forum/viewtopic_3311_0.html
          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

          Коментар

          Working...
          X