Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Важно за всички от Бургас-СРЕЩА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Важно за всички от Бургас-СРЕЩА

    Здравейте всички от Бургас и околията.Мисля че е време да си организираме една среща както подобава за град като Бургас.Какво ще кажете за следващата неделя?При добро желание нека всички серозни да пишат и да не стане така че само аз и колегата NPD да отидем.С нетърпение очаквам отговорите ви.Драго-0885543382P.S.Мисля че на капаните на плажа ще е добре-има голям паркинг и добра наливна бира.

    #2
    По принцип ок. но някои сме ангажирани. И да не се получи в неделята, трябва да се продължи с организацията на срещи занапред

    Коментар


      #3
      Става въпрос за 28.05 нали? Предполагам че ще успеем да се съберем.Допълнително може да се уточним за часа и мястото
      COUPE 1.8 16V
      Volvo XC90 T6

      Коментар


        #4
        28.05.06(неделя)

        Значи на 28.05.06 предлагам да бъде в 19.00часа на капаните или на лукойл-трапезица.Просто за друго място с паркинг не се сещам в момента.Ако някой се сети за друго място да пише.

        Коментар


          #5
          Съжалявам, но сигурно няма да мога да дойда, защото пак съм по сервизи уикенда. Ще ходя да проверят дали е спаднало нивото на фреона, защото тази седмица заредих. Колата яко се е спънала, незнам от бензин ли е или от какво... ще ходя и инжектора да чистят. Отделно десния носач се е разтропал яко и вече половин година отлагам смяната му, а още се чудя дали да купувам нов или да наковат носача в металснаб в комлука. Така, че съм под
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #6
            Re: 28.05.06(неделя)

            enforcer написа:
            Значи на 28.05.06 предлагам да бъде в 19.00часа на капаните или на лукойл-трапезица.Просто за друго място с паркинг не се сещам в момента.Ако някой се сети за друго място да пише.
            Става ! Бройте ме твърдо За!На Лукойл- Трапезица обаче паркинга е твърде малък,и по това време сигурно ще е пълен...Иначе мястото ми е в съседство.../не че това има някакво значение.../Преди време се срещахме на ОМВ-колелото до ВХТИ и Метро...
            Ex. Grande Punto Driver

            Коментар


              #7
              чудесна идея е да се съберем,също и за капаните.Само,4е паркинга на капаните ще е препълнен според мен.Почивен ден,а вече се ходи и на плаж.Дано не сам прав,но там едва ли ще намериме места.Иначе съм твърдо за среща,краино време е.

              Коментар


                #8
                Май май както е тръгнала работата може до 28.05 да не се разберем Сетих се че паркинга до "Автото" също не е никак малък, пък и едвали ще се съберат 100-200 коли (Това беше в кръга на шегата)
                VW Bora Variant 1.6 16V '01

                Коментар


                  #9
                  Предлагам срещата да я направим на WEST-a до тенис кортовете, заведението е добро, а и има голяма поляна за автомобилите, какво ще кажете за /28.05.2006/ 19:00 ч. :D :D
                  LANCIA Y 1.2 16v 86HP
                  176B9.000
                  ALFA ROMEO 156 2.0 T.S. 155HP
                  AR32301

                  Коментар


                    #10
                    Да на West-а съшо става.Аз вчера бях там.И поляната тъкмо е окосена
                    COUPE 1.8 16V
                    Volvo XC90 T6

                    Коментар


                      #11
                      добре е наистина

                      Наистина там е идеално.Значи последно остава Westa.Кажете кои са сигурни за да запазя маси отвън(познавам собственика)

                      Коментар


                        #12
                        Re: добре е наистина

                        enforcer написа:
                        Наистина там е идеално.Значи последно остава Westa.Кажете кои са сигурни за да запазя маси отвън(познавам собственика)
                        Аз съм сигурен !
                        Ex. Grande Punto Driver

                        Коментар


                          #13
                          и аз със още двама засега...
                          LANCIA Y 1.2 16v 86HP
                          176B9.000
                          ALFA ROMEO 156 2.0 T.S. 155HP
                          AR32301

                          Коментар


                            #14
                            ще гледам и аз да дойда ... за жалост не съм колкото всички вас и нямам 18 => нямам книжка ... Баща ми се съгласи да докара чинкуечентото, но предполагам, че нищо не е сигурно до последния момент ...

                            Коментар


                              #15
                              Колеги и аз съм за срещата, но понеже съм от Ловеч(Студент в Бургас) и колата ми е там , пък и заведението незнам къде се намира, така че ако някой би могъл да ме вземе със себе си, няма да има проблем да дойда
                              Истината е някъде там...

                              Коментар

                              Working...
                              X