Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.9 jtd на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo 1.9 jtd на части

    Здравейте,Продавам катастрофирал Fiat Bravo 1.9 jtd на части или цял. Двигателя е добре и запалва. 4 месеца преди удара му беше правена диагностика и резултата беше отлично налягане в цилиндрите. Има удар в генерацията (тръбата за изгорели газове от двигателя). Още 1-2 малки тръбички са огънати. Сменени маслен и горивен филтър преди 3 месеца. Радиаторите са ударени, но перките са наред. Дебитомера е здрав. Цялата лява част на колата е здрава. Аларма на 1 месец. Интеркулер - здрав. Преди удара климатика работеше отлично. Кормилна уредба - отлична. Табло - отлично. Съединител - здрав и работещ. За всички останали части - можем да се чуем. При покупка на целия автомобил е възможна отстъпка.Колата се намира в София. Цената е 1000 лева за всичко и по договаряне за отделни части. Телефон - 088-8-148-458.Снимки:http://i51.tinypic.com/2gxfe45.jpght...om/330ep13.jpg

    #2
    Предполагам, че е JTD105? Коя модификация на салона е: SX или GT и шофьорската със здрав механизъм и тапицерия ли е?п.п. повечко снимки ще са от полза на всички ни и биха спестили излишни въпроси и отговори!!!
    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
    http://www.keepfighting.ms

    Коментар


      #3
      Здрасти,Това са снимките, с които разполагам на този етап . Моля, ако някой се интересува - да ми пише ЛС или да ми се обади по телефона, даже по телефона е препоръчително

      Коментар


        #4
        Ъп, колата се продава все още. Не са разпродадени никакви части, но бих предочел да я продам цялата. Ако има желаещи, моля да звънкат

        Коментар


          #5
          Снимка на волана колега моля те!?
          Fiat Stilo Abarth 2,4 170hp!

          Коментар


            #6
            Моля, темата да бъде заключена поради желанието ми да продам автомобила цял.

            Коментар

            Working...
            X