Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ветробрани Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ветробрани Брава

    Здравейте колеги незнам дали темата е за тук ако модераторите смятат че не да я преместят та въпроса ми е знае ли някой дали има някаде ветробрани за Брава аз доста търсих и не намерих и също ме интересува дали някой знае може ли да се направят стрелките на таблото да светят като на Ситроен Берлинго примерно предварително благодаря поздрави


    Best Regards
    Fiat Brava 1.4 SX 12v

    #2
    За браво ветробрани има...(снимката)...за брава не знам. За съжаление не мога да ти помогна и с мястото, откъдето можеш да ги купиш..Моята си беше с тях. Пробвай и-бей , някои имат доставка до бг
    Прикачени файлове
    FIAT BRAVO 1.6 16V

    Коментар


      #3
      А тези от Браво дали ще станат на Брава имали разлика във вратите благодаря


      Best Regards
      Fiat Brava 1.4 SX 12v

      Коментар


        #4
        tony__ написа:
        А тези от Браво дали ще станат на Брава имали разлика във вратите благодаря
        Има разлика в дължината на вратите
        _______________________________________
        0885261834

        Коментар


          #5
          Да, така е..
          FIAT BRAVO 1.6 16V

          Коментар


            #6
            на кое казвате ветробрани.., сори за невежеството
            ex Fiat Bravo GT

            Коментар


              #7
              И аз имах такива на предишната ми колица (а как ми е мъчно за доброто старо Ауди..) и си мислех, че са за дъжд. А именно когато вали, ти си караш на отворен прозорец, а вътре ни ти вали.
              ivo098 написа:
              на кое казвате ветробрани.., сори за невежеството
              Тва дето е на стъклата, но и аз за пръв път чувам, че е нещо за вятър.
              Bravo 1.6 16v

              Коментар


                #8
                предлагам ветробрани за фиат брава-браво

                здравеите колеги намерих фирма която доставя ветробрани за въички коли от полша за фиат са дфа модела 2части и 4 части първите струват 48 лв а вторите 72 лв давеш модел и година на колата точен адрес и тел за връзка и ти ги пращат по кориер.ако някои се интересува нека ми пище на evgeni_c@abv.bg или да ми прати даните и аз ще му ги поръчем

                Коментар


                  #9
                  едно време за москвичите бяха по 6 7 лв парчето
                  Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                  Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                  Коментар


                    #10
                    За Бравата си ги купих от магазин на Ауто Мания(или нещо такова) 55 лева двата предни,80-90(не помня точно) комплект за четирите.Полски са някакви.
                    Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

                    Коментар


                      #11
                      Прецакал си се, 63лв е комплекта за 4бр. Има фирма, която ги праща с наложен платеж, излиза около 73лв. с куриера.Кало КомерсЦени - невалиден линк
                      Steliyan's Life!
                      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                      Коментар


                        #12
                        колегга това във Варна ли е?ако да я кажи точен адресда отида да ги видя...че се двуомя дали да си хвърлям парите на вятъра ...
                        Fiat Brava 1.6 16V 2001

                        Не на войната по пътищата !
                        http://media.causes.com/ribbon/478500

                        Коментар


                          #13
                          jenshen73 написа:Прецакал си се, 63лв е комплекта за 4бр. Има фирма, която ги праща с наложен платеж, излиза около 73лв. с куриера. Кало Комерс Цени Това е положението .Тогава само там намерих такива.
                          Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

                          Коментар


                            #14

                            Коментар

                            Working...
                            X