Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

TIPO

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    TIPO

    Ех, реших се....Купувам друга, ще трябва да се разделя с любимото Типо И така:Цвят - сив металик.Година - 1989 г.Километри - 223 000.Двигател - 1108 см3Екстри: Разходът на бензин е 6.0 на градско /без да се ’юрка’, разбира се/, извънградското варира от 4.2 до 5.1 - повече не можах да го вдигна, въпреки, че карах до Шумен с над 130 навсякъде, където позволяваше пътят.Централно заключванеЕлектрически стъклаЕлектрически шибедах!Плюшен салонЧупещ се воланДигитално таблоАлармаДопълнително блокиране на запалването /нещо като имобилайзер/ против кражбаДвигателят е идеален - мърка с точно 900 оборота и направо не се чува, когато е в свободен ход.Минуси:Капакът на двигателя има едно малко ъгълче /около 10 см2/, което трябва да се боядиса - един камион ме беше натиснал - калникът се изправи на ръка, но това ъгълче остана - по него всъщност може да се види, че колата не хваща никаква ръжда - стои си така от 2 години.Предната броня би могла да се смени, според вманиачеността на шофьора - за мен си е добра.Има два "подписа", оставени от превозните средства на любимите на всички ни "Паркинги и гаражи".Гарнитурата на капака може да се смени - доливам 300 - 400 гр. на 10 000 км, но това не е болка за умиране.Плюсове:Ходовата част и спирачките нямат никакви проблеми.Ауспуховата система е идеална - С&С, ако на някой това му говори нещо.Гумите са NOKIAN NRT 2 - имат поне още два-три сезона пред себе си.Всички сензори работят изрядно, сигнализационната система е в напълно изрядно състояние.Шарнирите заедно с носачите са сменени преди 10 000 километраАнгренажен ремък + ролка - сменен преди 20 000 километра.През зимата нямах никакви проблеми с паленето - освен веднъж, когато стартерът отказа - и той е сменен.Акумулаторът е 60 Ah.Колата е пъргава и се държи стабилно на пътя - всички знаете какво е пространството вътре и е идеална за градски и/или извънградски условия.Телефонът ми е 0886440357, разбира се, отговарям и на ICQ или ЛС тук.Edit. Ха, и забравих най-важното:Цена: 2500 лв.
    Alles in Ordnung

    #2
    Успех, после ще ме консултираш за Мареата че моите планове са абсолютно същите като твоите но след 5-6 месеца. Дано му хванеш на Типото цена. Имам един приятел дето търси да си вземе нещо евтино но не знам , май нощо не ще ФИАТ(той губи).
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      Явно ще трябва да намалям - нова цена 2200 лв. без музиката - е, има някакво касетофонче, колкото да се слуша радио...
      Alles in Ordnung

      Коментар

      Working...
      X