Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

нова газова :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    нова газова :)

    колеги да се похваля - преди 2 дни сложих газ - 520 лв. на пунтото (1.1) и колата не си промени ни най-малко динамичните х-ки даже май че на газ върви малко по-добре (може и да си въобразявам ) ще покарам малко и ще видя как е ако съм доволен ще ви дам коордианти - знам че е малко множко тази цена за моноинжекцията но тя вкл. озаконяване, центровка до 1000км. и автоматичният термо ключ за превключване - 70лв. Уредбата е Ловато (макар първоначално да бях скептчно настроен по въпроса )
    Пунто '95 1.1

    #2
    Просто си попаднал на майстор! Иначе Ловато е уредба на ниво-който не е имал той не знае това.Браво!
    Темпра 1.6-карб.-бързина на разумна цена.

    Коментар


      #3
      Re: нова газова

      bopkata написа:
      ... и колата не си промени ни най-малко динамичните х-ки даже май че на газ върви малко по-добре (може и да си въобразявам )...
      Хайде честито!!! Разликата ще я усетиш в цената на горивото, а иначе това за вървежа е малко измамно. Отначало и аз бях на това мнение, но като покараш на газ и след това ти се наложи да минеш на бензин, веднага се усеща...
      FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
      ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

      Коментар


        #4
        ако има някакво леко проблемче на бензин е нормално да лети екстра на газ
        Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

        Коментар


          #5
          Re: нова газова

          bopkata написа:
          ... 520 лв....- знам че е малко множко тази цена за моноинжекцията но...
          Ако нямаш проблеми с газовата - цената си струва и още как. Ето тук можеш да сметнеш горе-долу за колко време ще ти се изплати! http://clubford.org/partners3.htmА тук http://autogas.dir.bg/Savings.htm колко ще пестиш годишно (нанеси си твоите цифри).
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            колега аз също имам пунто 1.1 и тези пари които си дал не са ли твърде много.Моята също е LOVATO и сам я сложил скоро само че за 345лв

            Коментар


              #7
              Само че едва ли си с термоключ за превключване на газ-бензин. Той оскъпява, но пък осигурява превключването точно когато трябва, което особено зимата си е от голямо значение.
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
              Fiat Linea 1.3 Multijet'08
              Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
              http://forum.fiat-bg.org

              Коментар


                #8
                zgabrovski написа:
                Само че едва ли си с термоключ за превключване на газ-бензин. Той оскъпява, но пък осигурява превключването точно когато трябва, което особено зимата си е от голямо значение.
                Дамм, осигурява повечко време каране на бенц, което наистина си е от голямо значение .... за джоба....само че в отрицателна посока.

                Коментар


                  #9
                  Re: нова газова

                  bopkata написа:
                  колеги да се похваля - преди 2 дни сложих газ - 520 лв. на пунтото (1.1) и колата не си промени ни най-малко динамичните х-ки даже май че на газ върви малко по-добре (може и да си въобразявам ) ще покарам малко и ще видя как е ако съм доволен ще ви дам коордианти - знам че е малко множко тази цена за моноинжекцията но тя вкл. озаконяване, центровка до 1000км. и автоматичният термо ключ за превключване - 70лв. Уредбата е Ловато (макар първоначално да бях скептчно настроен по въпроса )
                  хайде кажи кьде слага газовата и дали ти даде някакьв проблем
                  brava 1.4 12v.sx
                  drive fast or go home

                  Коментар


                    #10
                    ами при едни хора зад билата на бул. България - точно до бетоновия възел - лесно е да го намериш П.С. да чукам на дърво засега всичко е ок.
                    Пунто '95 1.1

                    Коментар


                      #11
                      е ма едвали този ключ 200лв.в провинцията винаги е по ефтино

                      Коментар

                      Working...
                      X