Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за жичкаджия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за жичкаджия

    Здравейте,искам да попитам за някой свестен жичкаджия. Имам Фиат Пунто и ту ми отказват ту тръгват чистачките. А най-бавните им обороти изобщо не работят. Заднат и тя отказва и тръгва когато си поиска. Реотаните на задното стъкло също не работят винаги. Репила съм да я водя на електричар, защото не мога и нямам време да се занимавам, но тук никъде не открих адреси или телефони на майстори някъде по-близо до Младост. Намерих два телефона но те са малко преди Враца (в квартал Обеля).Благодаря ви предварително момчета и момичета
    www.kix-service.com

    #2
    В Младост има един добър сервиз, намира се точно на завоя които взимаш за да стигнеш към студ. град, мисля че се занимават с ел. проблеми, пробваи там ако си готова да дадеш немалко ари за добре свършена работа.Успех!
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      Там не е ли сервиз за ауспуси? Където до него има магазин за гуми и джанти?Или е някъде веднага след него в посока ст. град? Все някъде трябва да има и друг сервиз или човек, който се занимава с ел. инсталации.И какво имаш предвид немалко пари? Не ми се е налагало досега да ми правят нещо по инсталацията и не знам колко може да струва?
      www.kix-service.com

      Коментар


        #4
        мисля, че колегата не говори за този сервиз зад шела, а си продължаваш по ал. малинов нодолу към цариградско и там точно където беше пазара /в ляво/ и сега я затвориха тази пресечка. демек точно срещу мото пфое. поне аз така знам
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          Ами за немалкото пари какво да ти кажа...в един сервиз за работа по ел инсталацията и таблото на Типо-то ми искаха 12лв. на час!Иначе ако искаш мога да ти дам тел. на един автоел. техник, човекът работи във Ванто, йивее в Дружба ако ти се ходи дотам...(все пак не е токова далеч).Ако искаш пиши на ЛС.
          N.Y. State of Mind

          Коментар


            #6
            pakumba написа:
            мисля, че колегата не говори за този сервиз зад шела, а си продължаваш по ал. малинов нодолу към цариградско и там точно където беше пазара /в ляво/ и сега я затвориха тази пресечка. демек точно срещу мото пфое. поне аз така знам
            Сетих се за кое говориш. Бях се объркала, защото Мислех за завоя към студентски град, който е на кръстовището на бул. Климент Охридски. Ще проверя там.
            www.kix-service.com

            Коментар

            Working...
            X