Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся ретро волан за ретро Фиатче

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся ретро волан за ретро Фиатче

    Търся волан за Фиат 500. За предпочитане е като белият от снимките, но ако излезе няма да откажа и черният от другата снимка.Надявам се модераторите няма да имат против че пиша тук. В разделът купува- продава почти не съм виждал нещо за старите машини и предполагам ще остане незабелязано.
    Прикачени файлове

    #2
    Колега ще имаш по-голям успех ако пуснеш обява в купува Успех
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    Коментар


      #3
      Най-лесно ще намериш някаде от бивша Югославия, от техните фичота. На този клип се вижда добре волана. Внимавай само, че има и едни със Z на клаксона. Потръси по сърбски форуми. Успех.
      00' Bravo 105 JTD

      Коментар


        #4
        Re: Търся ретро волан за ретро Фиатче

        iv1 написа:
        Търся волан за Фиат 500. За предпочитане е като белият от снимките, но ако излезе няма да откажа и черният от другата снимка.Надявам се модераторите няма да имат против че пиша тук. В разделът купува- продава почти не съм виждал нещо за старите машини и предполагам ще остане незабелязано.
        Имам един приятел , който живее над Младежкия Дом и има ФИАТ 850 СПОРТ .Ще го питам .
        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

        Коментар


          #5
          nikolce написа:
          Най-лесно ще намериш някаде от бивша Югославия, от техните фичота. На този клип се вижда добре волана. Внимавай само, че има и едни със Z на клаксона. Потръси по сърбски форуми. Успех.
          Не съм се досещал да се поровя в сръбските форуми. Наистина може да излезе нещо, но техните Застави са по лиценз ФИАТ 600. Техните волани са малко по-различени от този на Фиат 500, но пък е възможно е да са имали и бройки с търсеното от мен кормилце. Този който търся е монтиран Фиат 500 и Фиат 850. За тях се сещам в момента.Не отказвам и волан от 600 но ще се ползва само докато намеря търсеният.Предполагам шлиците ще са еднаквиСега ще се поровя по сръбските форуми

          Коментар


            #6
            Re: Търся ретро волан за ретро Фиатче

            Румен_Хинчев написа:
            Имам един приятел , който живее над Младежкия Дом и има ФИАТ 850 СПОРТ .Ще го питам .
            Не знаех че има в Шумен ФИАТ 850 СПОРТ. Скоро попаднах на 850, но беше от спортната серия.Имало значи хубави стари Фиати в нашият град :D

            Коментар


              #7
              Re: Търся ретро волан за ретро Фиатче

              iv1 написа:
              Румен_Хинчев написа:
              Имам един приятел , който живее над Младежкия Дом и има ФИАТ 850 СПОРТ .Ще го питам .
              Не знаех че има в Шумен ФИАТ 850 СПОРТ. Скоро попаднах на 850, но беше от спортната серия.Имало значи хубави стари Фиати в нашият град :D
              Има , друже :D Обаче от 5 години не съм се чувал с Венелин ( името на авера ). През 90 - те бяхме кажи - речи неразделни , ама след това жени , деца , проблеми житейски и т.н. Венко го подготвя за боядисване ФИАТ-а 6 месеца . Боядиса го като Додж Вайпър :D Търся го сега , ама нъцки ...не отговаря ...Поздрави : Румен 089 9225580
              FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
              FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

              Коментар


                #8
                А,аз имам чисто нови оригинални не слагани тасове за този модел Продавам ги защото не ставан на моя дзвер .

                Коментар


                  #9
                  136 написа:
                  А,аз имам чисто нови оригинални не слагани тасове за този модел Продавам ги защото не ставан на моя дзвер .
                  Супер са тасовете и цената е много добра, но май и на моето Фиатче няма да паснат.С 12’ джанти е, а и моделът им е без тасове.Успех с продажбата!

                  Коментар


                    #10
                    Има направо цяло Фиатче с волан.Ако го интересува някой.1100 фамиларе от 1958 г
                    Прикачени файлове

                    Коментар

                    Working...
                    X