Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

лайсни за врати на браво?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    лайсни за врати на браво?

    Колеги, някой може ли да ми каже откъде да си купя гумени лайсни за вратите на Бравото? На моето са му останали само следите от тях Yellow_Flash_Colorz_PDT_14 Гледам по улиците се движат с такива, значи трябва да ги имар но аз успях да намеря само такива, които имитират алуминиеви!
    Bravo 1.6/16V ... и на газ

    #2
    Лека корекция, лайсните са пластмасови. Ако държиш да са нови - провери в Александър Ауто, за втора употреба, предполагам се сещаш - по моргите.
    Настоящата - Ford Focus ST
    Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
    Франкенщайн - R.I.P.
    Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

    Коментар


      #3
      Провери в www.alexander-auto.com на "Резервни части"мисля че намерих за теб... Лайсна за предна врата на BRAVO: Оригинален номер: 7774687цена: 47лв.
      FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

      Коментар


        #4
        Mazgarev написа:
        Провери в www.alexander-auto.com на "Резервни части"мисля че намерих за теб... Лайсна за предна врата на BRAVO: Оригинален номер: 7774687цена: 47лв.
        Благодаря! Надявах се на нещо по-евтинко ще потърся явно още и това ще е в краен случай, че ако ми ги свалят пак тая студена вода как ще я преглъщам Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
        Bravo 1.6/16V ... и на газ

        Коментар


          #5
          Колега не взимай от Александър Ауто, на мен ми ги даваха по 45 лв. Отидох в една морга и си взех предна и задна леви за 30 лв. и двете. Седят на колата перфектно, закрепих ги с двойно лепещо ... с каквото бяха лепени и преди това ...

          Коментар


            #6
            wwweb написа:
            Колега не взимай от Александър Ауто, на мен ми ги даваха по 45 лв. Отидох в една морга и си взех предна и задна леви за 30 лв. и двете. Седят на колата перфектно, закрепих ги с двойно лепещо ... с каквото бяха лепени и преди това ...
            Ми то е ясно че ако идеш в автоморга ще е в пъти по-евтино... Оригиналните авточасти си струват пари...
            FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

            Коментар

            Working...
            X