Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

кажете свестни газаджии някъде в София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    кажете свестни газаджии някъде в София

    мисля да ходя да си сменя мембраните на изпарителя и съответно след това и една газ настройка, и понеже не ми се ходи при случайни и после да имам ядове, затова може ли някой да ми каже кой къде си е правил диагностиката и е останал доволен?

    #2
    аз ходя при едни в кв.Павлово, намират се над училището, то са две гаражчета но си има газанализатор. Аз ходих за центровка и съм доволен, на мен ми го препоръчаха таксиджии който са били много доволни от работата.
    Tofas- Sahin 1.6 карб.

    Коментар


      #3
      можеш ли по точно да ми кажеш къде в Павлово?За кое училище имаш предвид?

      Коментар


        #4
        немога да ти кажа къде е точно, защото за сега само един път съм ходил при тях (скоро май пак ще ги търся), и доста обикалях докато го открия.Дано някой друг го знае и да ти обясни. Но до колкото знам е само едно училище има в павлово, аз го открих с питане.
        Tofas- Sahin 1.6 карб.

        Коментар


          #5
          ForceWere написа:
          аз ходя при едни в кв.Павлово, намират се над училището, то са две гаражчета но си има газанализатор. Аз ходих за центровка и съм доволен, на мен ми го препоръчаха таксиджии който са били много доволни от работата.
          И аз там слагах газовата преди седмица Газаджиите са точно до 5то училище :D
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #6
            Преди година си сложих АГУ на Фиат Брава и съм много доволен. Оказа се че сервиза е много известен и всички са много доволни от качеството и цените. Тези пичове бачкат и в събота но работят с записване и има много хора. Това е зад Дарик радио.
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              jestera написа:
              можеш ли по точно да ми кажеш къде в Павлово?За кое училище имаш предвид?
              Ако се касае за този сервиз:
              Прикачени файлове
              Темпра 1.6-карб.-бързина на разумна цена.

              Коментар


                #8
                Metodi написа:
                Преди година си сложих АГУ на Фиат Брава и съм много доволен. Оказа се че сервиза е много известен и всички са много доволни от качеството и цените. Тези пичове бачкат и в събота но работят с записване и има много хора. Това е зад Дарик радио.
                Къде е по точно. Имаш ли адрес / телефон?
                Brava 1.4

                Коментар


                  #9
                  Газови уредби , монтаж , диагностика , ремонти на бензинови двигатели , ауспуси...
                  София , Горубляне ,ул. Самоковско Шосе 1 (срещу ОМВ на автоборсите) 978-20-82 973-67-24 0877-27-20-21

                  Коментар

                  Working...
                  X